парфуми1

child28 червня, на День Конституції України в Рівному відбудуться змагання зі спідвею “Міжнародний турнір на кубок “Авто-Мото-Ревю та Меморіал Ігоря Марка”. Участь у змаганнях візьмуть гонщики з Польщі, Італії, Аргентини, Латвії та України.
Згідно регламенту змагань основна сітка змагань складається з 13-ти заїздів участь у яких візьмуть 13 гонщиків, кожен з яких стартує по 4 рази. За підсумками основної сітки заїздів визначиться трійка призерів турніру на “Авто-Мото-Ревю”.
В результаті основної сітки заїздів 8 найкращих гонщиків виходять до 2-х півфіналів. З півфіналів до фіналу авансують по 2 гонщики, що фінішували на 1 та 2 місцях. У фіналі стартують 4 гонщики, які й розіграють між собою “Кубок пам’яті Ігоря Марка”.
В свою чергу, спортсмена, що покаже найкращий час заїзду буде нагороджено Кубком голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка.
Родзинкою завтрашніх змагань стануть показові виступи на мотоциклах з об’ємом двигунів у 125 см3 учнів дитячо-юнацької секції спідвею ім. Віктора Чайки, які також боротимуться за призові кубки та медалі від Олексія Муляренка.
“Підтримка дитячо-юнацького спорту є дуже важливою справою. Ростити здорових та спортивних українців це стратегічно правильно, це крок вперед до успішної і та процвітаючої держави. Не дарма кажуть, що діти це наше майбутнє. Я в це вірю, і саме тому підтримую такі заходи. Окрім того, наразі працюємо над варіантами підтримки, в першу чергу дитячого спідвею, адже це майбутні чемпіони, які завтра прославлятимуть наше місто на світовій арені”, – зазначив Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Олексія Муляренка
503 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − вісім =