фото ілюстративне

фото ілюстративне

Міністерство освіти і науки України отримує непоодинокі  звернення від батьків учнів та вчителів про те, що окремі директори шкіл та працівники місцевих органів управління освітою спонукають до збору коштів на придбання підручників для учнів 4-х та 7-х класів на наступний навчальний рік.

Нині конкурс оригінал – макетів шкільної  літератури  для 4 і 7 класів завершено. Таким чином, на підставі рішення червневої колегії  МОН, підручники отримають гриф «Рекомендовано МОН України» та будуть внесені до переліку, що можуть друкуватись за кошти держбюджету.

Як відомо, у цьому році держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів із числа дітей-сиріт, дітей- інвалідів/інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Втім, Міністерство освіти і науки України підготувало фінансові розрахунки щодо виділення з держбюджету додаткових коштів для забезпечення учнів підручниками. А тому, збір коштів із батьків на придбання підручників є неприпустимим.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

417 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 11 =