На фоні подій, що розгортаються у нашій державі люди діляться на два типи – одні закриваються у своїй зоні комфорту і не бажають помічати, що коїться навкруги, інші ж використовують кожну можливість, щоб полегшити життя іншим, хто цього потребує.,,,,,,,,

До незахищених верств населення, як відомо, належать діти та літні люди. На Рівненщині працює Тучинський геріатричний пансіонат,  в якому зараз перебуває 100 осіб  поважного віку, які опинилися тут з огляду на певні обставини, що склалися в їхньому житті. Пансіонат живе своїм життям, розмірено і поважно, як і самі його мешканці. Тут працюють гуртки творчості, проживають люди з багатою життєвою історією та унікальним досвідом. Проте, на жаль, часто вони отримують надто мало уваги від молодшого покоління. І даремно. Вже багато років у європейських країнах імплементуються зустрічі молоді з людьми літнього віку у спеціалізованих закладах, задля обміну досвідом, формування цінностей та відтворення історії.

Приємно, що в Рівному звертають увагу на проблеми літніх людей. І питання не лише у матеріальних цінностях, а у живому спілкуванні, подачі. Адже, звісно, у пансіонаті частують фруктами та солодощами. Але іноді так хочеться поласувати ківі замість яблука і з’їсти справжнього кап-кейка, а не булочку з повидлом.

7iIG0puorZA Нещодавно Жіноча сотня м. Рівне та Ротаракт клуб м. Рівне відвідали Тучинський пансіонат. Цього разу, завдяки допомозі небайдужих людей, солодкий стіл, дбайливо накритий гостями власноруч, ряснів екзотичними фруктами та солодощами на будь – який смак, смачними йогуртами та строкатими цукерками. Також мешканці пансіонату отримали цікаву літературу, одяг та засоби гігієни першої необхідності. А завдяки Ользі Кравченко з гурту Арта отримали порцію цілющої української пісні.  Також закладу була пдарована нас стіна газета – колаж з попередніх візитів, люб’язно надрукована студією ЛесьКо Дизайн. Для мешканців другого корпусу, де перебувають люди з обмеженими рухливими можливостями у лежачому стані, ми приготували індивідуальні солодкі подарунки роздали цікаву літературу та засоби гігієни. Як бачите, іноді потрібно дуже мало, щоб зробити чийсь день щасливим.

hl94qiuDxuQ7z86YKjr-yA Цього разу Жіноча сотня м. Рівне та Ротаракт клуб м. Рівне організували збір речей та продуктів для мешканців геріатричного пансіонату за тиждень до планованої поїздки. Дуже приємно, що відгукнулося дуже багато людей, як підприємців, що мають свою справу, так і простих родин.

uTlJMk3yuww

Організатори поїздки висловлюють щиру вдячність для ТОВ ВТП Агроперобка, які надали йогурт, кефірчик та сир; а ще персоналу Діагностичного центру за надані засоби гігієни, теплі речі та смачну консервацію, а також усім небайдужим рівнянам які долучились до збору продуктів та речей для стареньких!

MWhFkReCUQk

Теплий прийом з боку мешканців пансіонату та їх щира зацікавленість, відкритість та бажання ділитися досвідом надихнули нас здійснити повторний візит в Різдвяний час.

Надіємося на підтримку рівнян.

Давайте, разом змінювати нашу громаду на краще і ділитися своїм теплом у ці похмурі осінні дні.

9Ww4Vh91fQg

Тетяна Карцева, Ротаракт клуб м. Рівне

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Будівництво нової школи у Рокитному залежить від успішної експертизи проекту

На Рівненщині біля стін колонії затримали громадянина, який намагався здійснити перекид заборонених предметів

На Рівненщині сім’ям загиблих учасників АТО підшукали житло

Два спортсмена – 4 медалі: рівняни посіли 7 загальнокомандне місце в чемпіонаті України з плавання

ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ЗДОЛБУНІВЧАНИНА, ЯКИЙ ВИГОТОВЛЯВ НАРКОТИКИ

Марійка Лустюк із Шубкова – переможець Всеукраїнського сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду»

Вісім перемог боксерів з Рівненщини

Михайло Романчук – чемпіон 7 етапу кубка світу 2015

НА РІВНЕНЩИНІ В ДТП ЗАГИНУЛИ ВОДІЙ “БМВ” ТА ЙОГО ПАСАЖИРКА

tomat_green-01

721 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + пятнадцять =