1399182004_rgkepixvzckВстановлено, що 26-річний мешканець Сарненського району Рівненської області мав намір вступити до складу одного із незаконних збройних формувань «ДНР» та «ЛНР», завданнями яких є зміна меж території та державного кордону України.

У серпні 2015 року чоловік зв’язався у телефонному режимі з керівниками окремої механізованої бригади терористичної організації та одержав інформацію щодо вступу в її ряди.

Однак, розчарувавшись в діяльності незаконних збройних формувань, сарненчанин у кінці жовтня минулого року, прибув до працівників Служби безпеки України та щиросердно зізнався у вчиненому.

В подальшому, у ході досудового розслідування громадянин сприяв слідчим СБУ розкриттю кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 258-3 КК України (готування до участі в терористичній організації).

«Згідно із законодавством України, особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв’язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації, звільняється від кримінальної відповідальності», – пояснив процесуальний прокурор у вказаному кримінальному провадженні – прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби прокуратури Рівненської областіВолодимир Пилипів.

Враховуючи той факт, що чоловік здався правоохоронцям та зізнався у скоєнні правопорушення, прокуратура Рівненської області скерувала до суду клопотання про звільнення останнього від кримінальної відповідальності.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Рівненщиною подорожує унікальна виставка про геноцид

Медична допомога Миколці Антонюку надавалася неадекватно

На Рівненщині популяризують творчість Збіґнєва Герберта

До 4 березня можна зареєструватися на ЗНО

За харчування дітей в квасилівському садочку батьки платитимуть більше

Рівненським сім’ям здешевлюють плату за комунальні послуги

У районах Рівненщини приймають рішення щодо карантину

У Гощанському районі селяни проти приватизації храму Московським патріархатом

Рівненське СІЗО окропили освяченою водою

Рівняни мають можливість поскаржитись на поліцію

tomat_green-01

Теґи:
619 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =