З 1 квітня органи Пенсійного фонду України в Рівненській області призупиняють фінансування виплати пенсій через установи низки російських банків – ПАТ «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк».
«Пенсіонерів Рівненщини завчасно повідомили про призупинення фінансування пенсій через відділення даних банків і запропонували їм альтернативні варіанти отримання виплат – через інші установи, у разі відкриття поточних рахунків, та підприємства поштового зв’язку Рівненської  дирекції ПАТ «Укрпошта» за місцем проживання пенсіонерів», – повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України у області Василь Петняк.
Варто зазначити, що призупинення фінансування відбудеться на виконання рішення РНБО України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 р. №63.
З усіх питань пенсіонери можуть звернутися до ГУ Пенсійного фонду України у Рівненській області за телефоном гарячої лінії (0362) 26-95-29 або до  управлінь Фонду в районах області та об’єднаних управлінь за місцем проживання.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
337 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + 10 =