У Козинській об’єднаній громаді запрацював Центр надання адміністративних послуг. Це вже 24 діючий ЦНАП на Рівненщині та третій, що запрацював в сільській місцевості за матеріальної та технічної допомоги Програми «U-LEAD з Європою».
Козинська сільська рада поремонтувала приміщення, де розташовано ЦНАП. Допомогу в розробці сучасного дизайну, інституційному створенні закладу, а також в його оснащенні технікою, спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».
ЦНАП надаватиме адміністративні послуги жителям ОТГ та сусідніх сіл. Безпосередньо у Козині створено п’ять робочих місць, ще чотири адміністратори працюватимуть віддалено у старостатах громади.
У відкритті, окрім працівників сільради та жителів громади, взяли участь регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою» Віталій Ярема, представники Рівненського Офісу з розвитку місцевого самоврядування, депутати районної та сільської рад.
Голова Козинської ОТГ Юрій Костюк зазначив: «Для нас відкриття такого Центру – дуже знакова подія, бо показує, що ми рухаємось у правильному напрямку. Тому сьогодні хочу подякувати Програмі «U-LEAD з Європою», яка повірила в нас і надала всебічну підтримку. Це не перша і не остання наша добра справа задля розвитку громади».
ЦНАП в Козинській ОТГ створено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Це міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА
Теґи:
173 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + 2 =

НОВИНИ