Нещодавно, колектив стомалогічої клініки Зубчик, Олена Кушнірук та небайдужі волонтери купили зубні щітки та зубні пасти для діток з школи-інтернат у с. Великі Межиричі.
Лікар-стоматолог Андрій Валуй погодився провести інформативну лекцію щодо особливостей догляду за зубами у дитячому та підлітковому віці. Діти охоче охоче зібралися послухати та задати питання. Андрій Валуй підготувався до лекції і прийшов зі своїм зубастим другом динозавром Кешою. На прикладі свого товариша він показав як вірно чистити зуби та наголосив, що основна робота здійснюється саме механічно, за допомогою зубної щітки та нитки, а паста служить лише допоміжним засобом.
Також лікар відповів на такі важливі для дітей питання, скільки цукерок можна з’їдати без шкоди для зубів, коли краще їсти солодке і чому так важливо чистити зуби вранці та ввечері. Після розмови діти мали можливість задати питання, розглянути індивідуальний стан зубів та отримати корисні поради. Приємним та смачним сюрпризом стали свіженькі круасани, спечені Рівненською кав’ярнею Ньютон спеціально для дітей з натуральних інгредієнтів.
Підсумовуючи зустріч, можна дійти висновку, що цікаве та інтерактивне викладення матеріалу може мотивувати дітей вести здоровий спосіб життя. Сподіваємося, що матимемо можливість залучити спеціалістів і з інших галузей, щоб проінформувати дітей про догляд за собою.
Тетяна Карцева, Ротаракт клуб Рівне
670 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =