На Дубенщині внаслідок ДТП травмувався працівник дорожньої служби
Автопригода сталася сьогодні, 23 червня, близько 09:45 на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Привільне.
Слідчий попередньо встановив, що водій мікроавтобуса «Mercedes-Benz Sprinter», 51-річний житель Київської області, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою, не дотримався безпечної швидкості руху та в’їхав у припарковане авто дорожньої служби «Opel Vivaro» з причепом.
Крім того, керманич наїхав на 32-річного мешканця Вінничини, який якраз виходив із вказаного службового транспорту. Працівника з відкритим переломом руки, закритою-черепно мозковою травмою, струсом та забоями госпіталізували до лікарні.
Також на місці події медики надавали допомогу 51-річному водію та його двом пасажиркам: 22-ох і 37-річним жителькам Київщини. Після огляду їх відпустили.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчий відкрив кримінальне провадження за ч.1 ст.286 КК України.
Попередньо, керманич мікроавтобуса був тверезий.
Триває слідство.
Повідомляє Поліція Рівненської області
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.



