ЛИШЕ ПРОФЕСІЙНА ОХОРОНА ЗАХИСТИТЬ МАЙНО ГРОМАДЯН ВІД ЗЛОЧИННИХ ПОСЯГАНЬ
Криміногенна ситуація в Україні погіршується. Щодня ми читаємо у новинах про пограбування та крадіжки із помешкань громадян. Адже і в будні, і в свята злодій не відпочиває. Однак, не відпочивають і працівники поліції охорони, щодня перебуваючи на варті спокою мешканців Рівненщини. На щастя, дедалі більше громадян сьогодні стають більш обачними і встановлюють у своїх оселях сигналізацію.
– Тож, Олександре Васильовичу, розкажіть збільшилася чи зменшилася останнім часом кількість квартирних крадіжок?
– На жаль, дані невтішні. Порівняно з попередніми роками, 2015 відзначився збільшенням кількості крадіжок у помешканнях жителів Рівненщини. Причини цьому різні: економічна ситуація в країні, недбале ставлення до охорони.
– Чи дає сигналізація 100% гарантію того, що злодій не проникне в помешкання?
– Лише професійна охорона захистить майно від злочинних посягань! Фахівці поліції охорони постійно на цьому наголошують, адже сьогодні сховати ключ під коврик і зачинити двері на два замки недостатньо, «злий пес» теж не захистить у потрібний момент. Тільки прилади охорони і спеціально підготовлені поліцейські, які за лічені хвилини прибувають на спрацювання сигналу «Тривога», збережуть майно громадян і затримають зловмисників.
– Які технічні прилади Ви пропонуєте для охорони?
– Одним із найкращих засобів охорони є кнопки «Термінового виклику поліції». Це маленький прилад (брелок), ззовні схожий на сучасний ключ від машини, який завжди можна носити при собі. А в потрібний момент достатньо лише натиснути на кнопку, аби поліцейські прибули на місце виклику. У нічний час цей пристрій потрібно також тримати поблизу, адже багато крадіїв працюють саме тоді, коли ми спимо, вважаючи, що в цей момент помешкання не перебуває під сигналізацією. Технічно у наш час можна захистити дім найновішими приладами – датчики на рух та розбиття вікна, дверей, радіодатчики.
– Як визначити, який саме прилад підходить тій чи іншій квартирі?
– У цьому допоможуть спеціалісти сфери технічної охорони, вони порекомендують, які найкраще встановити прилади, щоб злодій не знайшов ні шпаринки, щоб вдертися у приміщення, а також такі, що не завдадуть шкоди ремонту у будинку чи квартирі.
– Які переваги поліції охорони серед інших охоронних структур?
– Оскільки поліція охорони входить до складу Національної поліції України, ми перебуваємо у єдиній дислокації з місцевими правоохоронними органами, тому і маємо більші законні повноваження. Також вивчаємо новинки техніки і з впевненістю можемо гарантувати якість усіх приладів. Аби бути завжди на високому рівні, ми постійно спілкуємося з громадянами, дізнаючись їх думку про наші послуги, і стараємося бути кращими кожного дня.
– Крім того, ми не забуваємо про доступність охорони. Так, з 15 по 29 лютого 2016 року триватиме акція «Квартира під охорону-2016», під час проведення якої поліція охорони надаватиме значні знижки на охоронні послуги, щоб кожен громадянин зміг захистити своє майно. Ми і надалі робимо все можливе, аби довіра населення до нашої охоронної структури з кожним днем тільки зростала, – наголосив Олександр Гаврилюк.
Спілкувалася Надія Мастєрова, Управління поліції охорони в Рівненській області
Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:
Міські голови Рівненщини приїздили у Рівне за досвідом
На Рівненщині чоловіка засуджено до 7 років позбавлення волі за смерть дружини
Рівненські митники вилучили контрабандний бурштин
Обласна рада готова висловити недовіру Сергію Максимову
На Рівненщині обговорили переваги контрактної служби
У школі на Рівненщині відкрили дитсадок та оновлену котельню
Стало відомо для чого рівненських дітей щеплюють вакциною від якої відмовляється світ
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.