Роботу рівненських рятувальників оцінили представники місії ОБСЄ
У Рівному керівники ГУ ДСНС в області та психологи-рятувальники під час зустрічі із представниками Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ поінформували про надання допомоги вимушеним переселенцям.
Спостерігачі ОБСЄ цікавилися рівнем та можливостями надання необхідної допомоги людям, які наразі опинилися у складній життєвій ситуації у зв’язку з подіями на Сході та Півдні держави і нині проживають на території Рівненщини.Начальник ГУ ДСНС у Рівненській області Сергій Крук відмітив, що в регіоні оперативно та ефективно вирішуються соціально-побутові питання тимчасових переселенців.«Відразу після загострення ситуації в Криму та на Сході України на Рівненщині за дорученням керівництва обласної влади був створений регіональний штаб з питань соціального забезпечення переселенців. До штабу увійшли керівники Держслужби з НС, соціального захисту, центру зайнятості, міграційної служби, військові, правоохоронці та інші обласні відомства. Тому жодна родина, котра приїхала в нашу область, не залишилася без вчасної та всебічної допомоги від органів місцевої влади», – зазначив Сергій Крук.За його словами, в даний час в області проживає 3354 особи, які прибули з АР Крим, м. Севастополя та районів проведення АТО, з яких 1532 люди працездатного віку, 902 дитини та 920 – похилого віку та інваліди.Вирішуючи соціально-побутові та інші проблеми тимчасових переселенців, рятувальники значну увагу приділяють індивідуальному та адресному підходу, надають психологічну, медичну допомогу. Також, для них організовуються екскурсії в музеї, відвідини кінотеатрів, атракціонів парків відпочинку та зоопарку. Психологи Служби порятунку постійно працюють з родинами переселенців, аби відновити їхній емоційний стан та повернути до нормального життя.Також розглядаються питання працевлаштування переселенців, їх інтеграція в місцеві громади, співпраця з волонтерськими та громадськими організаціями.По закінченню зустрічі представники місії ОБСЄ високо оцінили проведену регіональним штабом та рівненськими рятувальниками масштабну кампанію з надання допомоги вимушеним переселенцям та пообіцяли усіляко сприяти у вирішенні нагальних проблем цієї категорії людей.
За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Начальник ГУ ДСНС у Рівненській області Сергій Крук відмітив, що в регіоні оперативно та ефективно вирішуються соціально-побутові питання тимчасових переселенців.«Відразу після загострення ситуації в Криму та на Сході України на Рівненщині за дорученням керівництва обласної влади був створений регіональний штаб з питань соціального забезпечення переселенців. До штабу увійшли керівники Держслужби з НС, соціального захисту, центру зайнятості, міграційної служби, військові, правоохоронці та інші обласні відомства. Тому жодна родина, котра приїхала в нашу область, не залишилася без вчасної та всебічної допомоги від органів місцевої влади», – зазначив Сергій Крук.За його словами, в даний час в області проживає 3354 особи, які прибули з АР Крим, м. Севастополя та районів проведення АТО, з яких 1532 люди працездатного віку, 902 дитини та 920 – похилого віку та інваліди.Вирішуючи соціально-побутові та інші проблеми тимчасових переселенців, рятувальники значну увагу приділяють індивідуальному та адресному підходу, надають психологічну, медичну допомогу. Також, для них організовуються екскурсії в музеї, відвідини кінотеатрів, атракціонів парків відпочинку та зоопарку. Психологи Служби порятунку постійно працюють з родинами переселенців, аби відновити їхній емоційний стан та повернути до нормального життя.Також розглядаються питання працевлаштування переселенців, їх інтеграція в місцеві громади, співпраця з волонтерськими та громадськими організаціями.По закінченню зустрічі представники місії ОБСЄ високо оцінили проведену регіональним штабом та рівненськими рятувальниками масштабну кампанію з надання допомоги вимушеним переселенцям та пообіцяли усіляко сприяти у вирішенні нагальних проблем цієї категорії людей.
За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
«Відразу після загострення ситуації в Криму та на Сході України на Рівненщині за дорученням керівництва обласної влади був створений регіональний штаб з питань соціального забезпечення переселенців. До штабу увійшли керівники Держслужби з НС, соціального захисту, центру зайнятості, міграційної служби, військові, правоохоронці та інші обласні відомства. Тому жодна родина, котра приїхала в нашу область, не залишилася без вчасної та всебічної допомоги від органів місцевої влади», – зазначив Сергій Крук.За його словами, в даний час в області проживає 3354 особи, які прибули з АР Крим, м. Севастополя та районів проведення АТО, з яких 1532 люди працездатного віку, 902 дитини та 920 – похилого віку та інваліди.Вирішуючи соціально-побутові та інші проблеми тимчасових переселенців, рятувальники значну увагу приділяють індивідуальному та адресному підходу, надають психологічну, медичну допомогу. Також, для них організовуються екскурсії в музеї, відвідини кінотеатрів, атракціонів парків відпочинку та зоопарку. Психологи Служби порятунку постійно працюють з родинами переселенців, аби відновити їхній емоційний стан та повернути до нормального життя.Також розглядаються питання працевлаштування переселенців, їх інтеграція в місцеві громади, співпраця з волонтерськими та громадськими організаціями.По закінченню зустрічі представники місії ОБСЄ високо оцінили проведену регіональним штабом та рівненськими рятувальниками масштабну кампанію з надання допомоги вимушеним переселенцям та пообіцяли усіляко сприяти у вирішенні нагальних проблем цієї категорії людей.
За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Вирішуючи соціально-побутові та інші проблеми тимчасових переселенців, рятувальники значну увагу приділяють індивідуальному та адресному підходу, надають психологічну, медичну допомогу. Також, для них організовуються екскурсії в музеї, відвідини кінотеатрів, атракціонів парків відпочинку та зоопарку. Психологи Служби порятунку постійно працюють з родинами переселенців, аби відновити їхній емоційний стан та повернути до нормального життя.Також розглядаються питання працевлаштування переселенців, їх інтеграція в місцеві громади, співпраця з волонтерськими та громадськими організаціями.По закінченню зустрічі представники місії ОБСЄ високо оцінили проведену регіональним штабом та рівненськими рятувальниками масштабну кампанію з надання допомоги вимушеним переселенцям та пообіцяли усіляко сприяти у вирішенні нагальних проблем цієї категорії людей.
За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
По закінченню зустрічі представники місії ОБСЄ високо оцінили проведену регіональним штабом та рівненськими рятувальниками масштабну кампанію з надання допомоги вимушеним переселенцям та пообіцяли усіляко сприяти у вирішенні нагальних проблем цієї категорії людей.
За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.
Новини партнерів: