В Рівному військові та цивільні лікарі проаналізували особливості інфекційних захворювань та передовий досвід боротьби з недугами
На базі Рівненського військового госпіталю відбулась конференція з обговорення актуальних питань інфекційних хвороб сьогодення увійськовослужбовців — учасників АТО та цивільних осіб.Захід відбувся за участю представників української військово-медичної академії ЗС України, військово-медичного закладу, цивільних лікарів-інфекціоністів області та міста Рівне. Окрім інфекціоністів, до розгляду даної проблематики також залучено суміжних спеціалістів — терапевтів, хірургів, невропатологів, гастроентерологів, дерматологів, реаніматологів, а також сімейних лікарів.Основною тезою конференції став обмін інформацією, адже багато військових відновлюють здоров’я у районних лікарнях, а цивільні — у військово-медичних закладах Міністерства оборони України. Важливим аспектом стала біобезпека та позитивний досвід функціонування підрозділів санепідемслужби Збройних Сил України.Модератором конференції виступив професор кафедри військової терапії української військово-медичної академії — лікар медичних наук полковник запасу Влодимир Трихліб. Він повідомив присутнім проблематику захворювань та методи їх протидії. Інформація була зібрана та узагальнена за підсумками роботи мобільних госпіталів, лікарсько-сестринських бригад ЗС України, як на мирній території, так і в районах проведення АТО. Предметом дослідження стали рідкісні хвороби — лектоспіроз, різновиди грипозних пневмоній та важких пневмоній ускладнених вірусами та бактеріями, клінічними особливостями.З весни цього року подібні конференції вже відбулись у декількох регіонах України. Зокрема у Харкові, Львові, Одесі, Вінниці та Білій Церкві. До кінця року зустріч між військовими та цивільних інфекціоністами планується на Закарпатті.
Повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області Віктор Шубец
Основною тезою конференції став обмін інформацією, адже багато військових відновлюють здоров’я у районних лікарнях, а цивільні — у військово-медичних закладах Міністерства оборони України. Важливим аспектом стала біобезпека та позитивний досвід функціонування підрозділів санепідемслужби Збройних Сил України.Модератором конференції виступив професор кафедри військової терапії української військово-медичної академії — лікар медичних наук полковник запасу Влодимир Трихліб. Він повідомив присутнім проблематику захворювань та методи їх протидії. Інформація була зібрана та узагальнена за підсумками роботи мобільних госпіталів, лікарсько-сестринських бригад ЗС України, як на мирній території, так і в районах проведення АТО. Предметом дослідження стали рідкісні хвороби — лектоспіроз, різновиди грипозних пневмоній та важких пневмоній ускладнених вірусами та бактеріями, клінічними особливостями.З весни цього року подібні конференції вже відбулись у декількох регіонах України. Зокрема у Харкові, Львові, Одесі, Вінниці та Білій Церкві. До кінця року зустріч між військовими та цивільних інфекціоністами планується на Закарпатті.
Повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області Віктор Шубец
З весни цього року подібні конференції вже відбулись у декількох регіонах України. Зокрема у Харкові, Львові, Одесі, Вінниці та Білій Церкві. До кінця року зустріч між військовими та цивільних інфекціоністами планується на Закарпатті.
Повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області Віктор Шубец
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.
Новини партнерів: