На Рівненщині за 9 місяців найбільше нещасних випадків сталося в соціально-культурній сфері
Стан виробничого травматизму на підконтрольних підприємствах та хід спеціальних розслідувань нещасних випадків за 9 місяців 2017 року розглянули на засіданні колегії Управління Держпраці у Рівненській області.
Начальник відділу інспекційної діяльності та розслідування нещасних випадків Оксана Тимкіна інформувала, що у звітному періоді проведено 34 спеціальних розслідування нещасних випадків (40 потерпілих, в т.ч. 23 – смертельно, в стані алкогольного сп’яніння — 4).
Облікових (пов’язаних з виробництвом) нещасних випадків 15, (потерпілих — 20, у т.ч. із смертельним наслідком — 6). Групових нещасних випадків — 4.
На даний час є 4 незавершені спецрозслідування (КЗ «Дубенський районний центр медико-санітарної допомоги» Дубенської районної ради та ФОП Скварук Микола Андрійович; ТОВ «Рівнетранссервіс» (3-ДТП); ТзОВ «Укрбудреммотаж інжиніринг» (груповий н/в, ЦПУ), у 2016 році — із працівниками ТзОВ «Свіріка» — закрито частково).
Всього протягом 9 місяців 2017 року на виробництві отримали травми 68 осіб, в тому числі 6 із смертельним наслідком.
Нещасні випадки сталися в галузях нагляду:
— будівництво та промисловість будівельних матеріалів — 5;
— енергетика — 2;
— ЖКГ 1 — 2;
— хімічна промисловість — 1;
— підприємства водопровідно-каналізаційного господарства — 1;
— машинобудування — 3;
— пошта і зв’язок — 3;
— автомобільний транспорт — 4;
— сільське господарство — 4;
— лісове господарство — 4;
— харчова промисловість — 4;
— легка, текстильна промисловість — 2;
— виробництво деревини та виробів з деревини — 9;
— соціально-культурна сфера — 21;
— торгівля — 3.
За звітний період виявлено 5 випадків несвоєчасного подання або не подання інформації про нещасний випадок. Як наслідок, накладено 5 штрафів на керівників підприємств.
Повідомляє Управління Держпраці у Рівненській області
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.