Фермер з Німеччини вирощує рекорді врожаї на Рівненщині
Oдним із найуспішніших сільськогосподарських підприємств, як Млинівщини так і Рівненщини є ТзОВ «Хавест-Агро». Господарство досягло рекордних показників в аграрному секторі нашої області. Власник та засновник господарства – німець – Шютте Маркус Крістофер, тринадцять років тому приїхав в Україну аби продовжити справу своїх предків, які у декількох поколіннях були землеробами та фермерами. Розпочав господарювати з 340 гектарів землі, які орендував у Підлозцівських жителів. Сьогодні в обробітку господарства 4,2 тис. гектарів землі, а основна база знаходяться на території Млинівського району.Ознайомитися з досягненнями німецького аграрія на українській землі, завітав голова Млинівської райдержадміністрації Петро Рухер та начальник АПК Петро Гаврон. Приємною несподіванкою стало те, що Маркус Шутте розмовляє чисто українською мовою, яку вивчав з перших днів перебування на українській землі.Знайомство з підприємством розпочалося екскурсією машинно-тракторною бригадою. Перевагу надають німецькій техніці, якої в господарстві є в достатній кількості. Плугами для обробітку землі не користуються, практикують безвідвальну оранку. Цьогоріч вперше використовуватимуть агрегат RAUCH 6036 – це розкидач мінеральних добрив, який працює за принципом пневмовнесення. Він вносить гранульовані добрива на ширину 36 метрів за допомогою штанги.Заправляють транспорт на автоматизованій заправці з допомогою мікро-чіпів, де втручання людини мінімалізовано. Загалом на підприємстві працює 42 працівники. Середня заробітна плата протягом 2017 року становила 9,3 тисячі гривень, що вдвічі більше середньорайонної. Маркус Шутте зазначає, що на підприємстві працюють виключно професіонали, фахівці своєї справи.Господарство займається вирощуванням зернових, озимого ріпаку, цукрового буряка та сої. Щороку зростають, як посівні площі культур так і урожайність. Зокрема, у минулому році на землях «Хавест-Агро» було вирощено рекордні в області урожаї зернових – 96,6 центнерів з гектару, цукрового буряку – 719 ц/га та ріпаку – 41.Голова райдержадміністрації поцікавився завдяки чому німецькі аграрії досягають вищої урожайності, хоча у нас кращі ґрунти. На що Маркус Шутте відповів: «Землю треба живити, щоб вона живила рослини, а в свою чергу земля має отримувати необхідну кількість добрив, не більше і не менше. Цього досягти можна лише у співпраці з наукою. Німецькі науковці поки що дещо випереджають українських».Гостинний господар показав також запаси відбірної пшениці, вирощеної на полях агроформування.Вирізняється підприємство також високою орендною платою за паї. У Підлозцях, приміром, за пай селяни-орендодавці отримують до дванадцяти тисяч гривень.На завершення зустрічі Маркус Шутте запросив очільника району на щорічне свято «Урожаю», яке проводиться, як підсумок минулорічного господарювання. У свою чергу Петро Рухер подякував німецькому господарнику за цікаву екскурсію та діалог і побажав щедрих урожаїв на українській землі.
Повідомляє Млинівська РДА
Приємною несподіванкою стало те, що Маркус Шутте розмовляє чисто українською мовою, яку вивчав з перших днів перебування на українській землі.Знайомство з підприємством розпочалося екскурсією машинно-тракторною бригадою. Перевагу надають німецькій техніці, якої в господарстві є в достатній кількості. Плугами для обробітку землі не користуються, практикують безвідвальну оранку. Цьогоріч вперше використовуватимуть агрегат RAUCH 6036 – це розкидач мінеральних добрив, який працює за принципом пневмовнесення. Він вносить гранульовані добрива на ширину 36 метрів за допомогою штанги.Заправляють транспорт на автоматизованій заправці з допомогою мікро-чіпів, де втручання людини мінімалізовано. Загалом на підприємстві працює 42 працівники. Середня заробітна плата протягом 2017 року становила 9,3 тисячі гривень, що вдвічі більше середньорайонної. Маркус Шутте зазначає, що на підприємстві працюють виключно професіонали, фахівці своєї справи.Господарство займається вирощуванням зернових, озимого ріпаку, цукрового буряка та сої. Щороку зростають, як посівні площі культур так і урожайність. Зокрема, у минулому році на землях «Хавест-Агро» було вирощено рекордні в області урожаї зернових – 96,6 центнерів з гектару, цукрового буряку – 719 ц/га та ріпаку – 41.Голова райдержадміністрації поцікавився завдяки чому німецькі аграрії досягають вищої урожайності, хоча у нас кращі ґрунти. На що Маркус Шутте відповів: «Землю треба живити, щоб вона живила рослини, а в свою чергу земля має отримувати необхідну кількість добрив, не більше і не менше. Цього досягти можна лише у співпраці з наукою. Німецькі науковці поки що дещо випереджають українських».Гостинний господар показав також запаси відбірної пшениці, вирощеної на полях агроформування.Вирізняється підприємство також високою орендною платою за паї. У Підлозцях, приміром, за пай селяни-орендодавці отримують до дванадцяти тисяч гривень.На завершення зустрічі Маркус Шутте запросив очільника району на щорічне свято «Урожаю», яке проводиться, як підсумок минулорічного господарювання. У свою чергу Петро Рухер подякував німецькому господарнику за цікаву екскурсію та діалог і побажав щедрих урожаїв на українській землі.
Повідомляє Млинівська РДА
Знайомство з підприємством розпочалося екскурсією машинно-тракторною бригадою. Перевагу надають німецькій техніці, якої в господарстві є в достатній кількості. Плугами для обробітку землі не користуються, практикують безвідвальну оранку. Цьогоріч вперше використовуватимуть агрегат RAUCH 6036 – це розкидач мінеральних добрив, який працює за принципом пневмовнесення. Він вносить гранульовані добрива на ширину 36 метрів за допомогою штанги.Заправляють транспорт на автоматизованій заправці з допомогою мікро-чіпів, де втручання людини мінімалізовано. Загалом на підприємстві працює 42 працівники. Середня заробітна плата протягом 2017 року становила 9,3 тисячі гривень, що вдвічі більше середньорайонної. Маркус Шутте зазначає, що на підприємстві працюють виключно професіонали, фахівці своєї справи.Господарство займається вирощуванням зернових, озимого ріпаку, цукрового буряка та сої. Щороку зростають, як посівні площі культур так і урожайність. Зокрема, у минулому році на землях «Хавест-Агро» було вирощено рекордні в області урожаї зернових – 96,6 центнерів з гектару, цукрового буряку – 719 ц/га та ріпаку – 41.Голова райдержадміністрації поцікавився завдяки чому німецькі аграрії досягають вищої урожайності, хоча у нас кращі ґрунти. На що Маркус Шутте відповів: «Землю треба живити, щоб вона живила рослини, а в свою чергу земля має отримувати необхідну кількість добрив, не більше і не менше. Цього досягти можна лише у співпраці з наукою. Німецькі науковці поки що дещо випереджають українських».Гостинний господар показав також запаси відбірної пшениці, вирощеної на полях агроформування.Вирізняється підприємство також високою орендною платою за паї. У Підлозцях, приміром, за пай селяни-орендодавці отримують до дванадцяти тисяч гривень.На завершення зустрічі Маркус Шутте запросив очільника району на щорічне свято «Урожаю», яке проводиться, як підсумок минулорічного господарювання. У свою чергу Петро Рухер подякував німецькому господарнику за цікаву екскурсію та діалог і побажав щедрих урожаїв на українській землі.
Повідомляє Млинівська РДА
Голова райдержадміністрації поцікавився завдяки чому німецькі аграрії досягають вищої урожайності, хоча у нас кращі ґрунти. На що Маркус Шутте відповів: «Землю треба живити, щоб вона живила рослини, а в свою чергу земля має отримувати необхідну кількість добрив, не більше і не менше. Цього досягти можна лише у співпраці з наукою. Німецькі науковці поки що дещо випереджають українських».Гостинний господар показав також запаси відбірної пшениці, вирощеної на полях агроформування.Вирізняється підприємство також високою орендною платою за паї. У Підлозцях, приміром, за пай селяни-орендодавці отримують до дванадцяти тисяч гривень.На завершення зустрічі Маркус Шутте запросив очільника району на щорічне свято «Урожаю», яке проводиться, як підсумок минулорічного господарювання. У свою чергу Петро Рухер подякував німецькому господарнику за цікаву екскурсію та діалог і побажав щедрих урожаїв на українській землі.
Повідомляє Млинівська РДА
Вирізняється підприємство також високою орендною платою за паї. У Підлозцях, приміром, за пай селяни-орендодавці отримують до дванадцяти тисяч гривень.На завершення зустрічі Маркус Шутте запросив очільника району на щорічне свято «Урожаю», яке проводиться, як підсумок минулорічного господарювання. У свою чергу Петро Рухер подякував німецькому господарнику за цікаву екскурсію та діалог і побажав щедрих урожаїв на українській землі.
Повідомляє Млинівська РДА
Повідомляє Млинівська РДА
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.
Новини партнерів: