На Рівненщині налагоджено випуск соєвої жатки
На Рівненщині успішно розвивається аграрний сектор. Так, в області функціонують понад 750 сільськогосподарських та близько 500 фермерських підприємств.Також сотня виробників працюють у галузі агропереробки та харчовій промисловості. Окрім того, одинадцять підприємств займається заготівлею молока та виробництвом молочної продукції.«Рівненщина – це, в першу чергу, аграрна область. Сільське господарство складає основу економіки краю. Вироби сільгоспвиробників постачаються не тільки на ринки України, а й за кордон. Тим часом 80% сільськогосподарської продукції виробляють підприємства Млинівського, Здолбунівського, Радивилівського та Рівненського районів», – розповів заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко.В області функціонує 10 підприємств, що займається ремонтом агрегатів до сільськогосподарських машин.Водночас, успішним прикладом розвитку аграрної галузі є створення у Здолбунівському районі виробництва із випуску сільськогосподарської техніки.За рік на підприємстві налагоджено високотехнологічне виробництво європейського рівня. Тут випускають запчастини до збиральної техніки, візки для транспортування жаток.У цехах підприємства встановлено сучасне обладнання, працевлаштовано 120 робітників.«Наші поля обробляються сільськогосподарською технікою, яку імпортують з-за кордону. Власне тому і виникла ідея створення підприємства, що виробляє та ремонтує техніку для вітчизняного сільгоспвиробника», – розповів директор здолбунівського виробничо-конструкторського об’єднання «МААNS» компанії «Автоленд» Андрій Циганенко.Робота над запчастинами розпочинається у конструкторському відділі. У ньому розробляються проекти деталей у 3Dформаті та програми, за допомогою яких процес виробництва повністю автоматизований. Працівники лише контролюють та налаштовують роботу верстатів.Окрім деталей до збиральної техніки, на виробництві повністю налагоджений процес виготовлення соєвої жатки-flex, що монтується в зерновий комбайн. Вона повністю повторює контур ґрунту та дозволяє мінімізувати втрати урожаю цієї культури. Таку жатку вже використовують на полях фермерського господарства «П’ятигірське», що у Здолбунівському районі.У перспективі планується виготовлення соняшникової жатки.«Позитивним є те, що незважаючи на складний час, наші господарники розвивають виробничі потужності своїх підприємств. Також вони справно сплачують податки до місцевих бюджетів та забезпечують роботою людей», – додав Ігор Тимошенко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Також сотня виробників працюють у галузі агропереробки та харчовій промисловості. Окрім того, одинадцять підприємств займається заготівлею молока та виробництвом молочної продукції.«Рівненщина – це, в першу чергу, аграрна область. Сільське господарство складає основу економіки краю. Вироби сільгоспвиробників постачаються не тільки на ринки України, а й за кордон. Тим часом 80% сільськогосподарської продукції виробляють підприємства Млинівського, Здолбунівського, Радивилівського та Рівненського районів», – розповів заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко.В області функціонує 10 підприємств, що займається ремонтом агрегатів до сільськогосподарських машин.Водночас, успішним прикладом розвитку аграрної галузі є створення у Здолбунівському районі виробництва із випуску сільськогосподарської техніки.За рік на підприємстві налагоджено високотехнологічне виробництво європейського рівня. Тут випускають запчастини до збиральної техніки, візки для транспортування жаток.У цехах підприємства встановлено сучасне обладнання, працевлаштовано 120 робітників.«Наші поля обробляються сільськогосподарською технікою, яку імпортують з-за кордону. Власне тому і виникла ідея створення підприємства, що виробляє та ремонтує техніку для вітчизняного сільгоспвиробника», – розповів директор здолбунівського виробничо-конструкторського об’єднання «МААNS» компанії «Автоленд» Андрій Циганенко.Робота над запчастинами розпочинається у конструкторському відділі. У ньому розробляються проекти деталей у 3Dформаті та програми, за допомогою яких процес виробництва повністю автоматизований. Працівники лише контролюють та налаштовують роботу верстатів.Окрім деталей до збиральної техніки, на виробництві повністю налагоджений процес виготовлення соєвої жатки-flex, що монтується в зерновий комбайн. Вона повністю повторює контур ґрунту та дозволяє мінімізувати втрати урожаю цієї культури. Таку жатку вже використовують на полях фермерського господарства «П’ятигірське», що у Здолбунівському районі.У перспективі планується виготовлення соняшникової жатки.«Позитивним є те, що незважаючи на складний час, наші господарники розвивають виробничі потужності своїх підприємств. Також вони справно сплачують податки до місцевих бюджетів та забезпечують роботою людей», – додав Ігор Тимошенко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
В області функціонує 10 підприємств, що займається ремонтом агрегатів до сільськогосподарських машин.Водночас, успішним прикладом розвитку аграрної галузі є створення у Здолбунівському районі виробництва із випуску сільськогосподарської техніки.За рік на підприємстві налагоджено високотехнологічне виробництво європейського рівня. Тут випускають запчастини до збиральної техніки, візки для транспортування жаток.У цехах підприємства встановлено сучасне обладнання, працевлаштовано 120 робітників.«Наші поля обробляються сільськогосподарською технікою, яку імпортують з-за кордону. Власне тому і виникла ідея створення підприємства, що виробляє та ремонтує техніку для вітчизняного сільгоспвиробника», – розповів директор здолбунівського виробничо-конструкторського об’єднання «МААNS» компанії «Автоленд» Андрій Циганенко.Робота над запчастинами розпочинається у конструкторському відділі. У ньому розробляються проекти деталей у 3Dформаті та програми, за допомогою яких процес виробництва повністю автоматизований. Працівники лише контролюють та налаштовують роботу верстатів.Окрім деталей до збиральної техніки, на виробництві повністю налагоджений процес виготовлення соєвої жатки-flex, що монтується в зерновий комбайн. Вона повністю повторює контур ґрунту та дозволяє мінімізувати втрати урожаю цієї культури. Таку жатку вже використовують на полях фермерського господарства «П’ятигірське», що у Здолбунівському районі.У перспективі планується виготовлення соняшникової жатки.«Позитивним є те, що незважаючи на складний час, наші господарники розвивають виробничі потужності своїх підприємств. Також вони справно сплачують податки до місцевих бюджетів та забезпечують роботою людей», – додав Ігор Тимошенко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
За рік на підприємстві налагоджено високотехнологічне виробництво європейського рівня. Тут випускають запчастини до збиральної техніки, візки для транспортування жаток.У цехах підприємства встановлено сучасне обладнання, працевлаштовано 120 робітників.«Наші поля обробляються сільськогосподарською технікою, яку імпортують з-за кордону. Власне тому і виникла ідея створення підприємства, що виробляє та ремонтує техніку для вітчизняного сільгоспвиробника», – розповів директор здолбунівського виробничо-конструкторського об’єднання «МААNS» компанії «Автоленд» Андрій Циганенко.Робота над запчастинами розпочинається у конструкторському відділі. У ньому розробляються проекти деталей у 3Dформаті та програми, за допомогою яких процес виробництва повністю автоматизований. Працівники лише контролюють та налаштовують роботу верстатів.Окрім деталей до збиральної техніки, на виробництві повністю налагоджений процес виготовлення соєвої жатки-flex, що монтується в зерновий комбайн. Вона повністю повторює контур ґрунту та дозволяє мінімізувати втрати урожаю цієї культури. Таку жатку вже використовують на полях фермерського господарства «П’ятигірське», що у Здолбунівському районі.У перспективі планується виготовлення соняшникової жатки.«Позитивним є те, що незважаючи на складний час, наші господарники розвивають виробничі потужності своїх підприємств. Також вони справно сплачують податки до місцевих бюджетів та забезпечують роботою людей», – додав Ігор Тимошенко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
«Наші поля обробляються сільськогосподарською технікою, яку імпортують з-за кордону. Власне тому і виникла ідея створення підприємства, що виробляє та ремонтує техніку для вітчизняного сільгоспвиробника», – розповів директор здолбунівського виробничо-конструкторського об’єднання «МААNS» компанії «Автоленд» Андрій Циганенко.Робота над запчастинами розпочинається у конструкторському відділі. У ньому розробляються проекти деталей у 3Dформаті та програми, за допомогою яких процес виробництва повністю автоматизований. Працівники лише контролюють та налаштовують роботу верстатів.Окрім деталей до збиральної техніки, на виробництві повністю налагоджений процес виготовлення соєвої жатки-flex, що монтується в зерновий комбайн. Вона повністю повторює контур ґрунту та дозволяє мінімізувати втрати урожаю цієї культури. Таку жатку вже використовують на полях фермерського господарства «П’ятигірське», що у Здолбунівському районі.У перспективі планується виготовлення соняшникової жатки.«Позитивним є те, що незважаючи на складний час, наші господарники розвивають виробничі потужності своїх підприємств. Також вони справно сплачують податки до місцевих бюджетів та забезпечують роботою людей», – додав Ігор Тимошенко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
«Наші поля обробляються сільськогосподарською технікою, яку імпортують з-за кордону. Власне тому і виникла ідея створення підприємства, що виробляє та ремонтує техніку для вітчизняного сільгоспвиробника», – розповів директор здолбунівського виробничо-конструкторського об’єднання «МААNS» компанії «Автоленд» Андрій Циганенко.Робота над запчастинами розпочинається у конструкторському відділі. У ньому розробляються проекти деталей у 3Dформаті та програми, за допомогою яких процес виробництва повністю автоматизований. Працівники лише контролюють та налаштовують роботу верстатів.Окрім деталей до збиральної техніки, на виробництві повністю налагоджений процес виготовлення соєвої жатки-flex, що монтується в зерновий комбайн. Вона повністю повторює контур ґрунту та дозволяє мінімізувати втрати урожаю цієї культури. Таку жатку вже використовують на полях фермерського господарства «П’ятигірське», що у Здолбунівському районі.У перспективі планується виготовлення соняшникової жатки.«Позитивним є те, що незважаючи на складний час, наші господарники розвивають виробничі потужності своїх підприємств. Також вони справно сплачують податки до місцевих бюджетів та забезпечують роботою людей», – додав Ігор Тимошенко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Окрім деталей до збиральної техніки, на виробництві повністю налагоджений процес виготовлення соєвої жатки-flex, що монтується в зерновий комбайн. Вона повністю повторює контур ґрунту та дозволяє мінімізувати втрати урожаю цієї культури. Таку жатку вже використовують на полях фермерського господарства «П’ятигірське», що у Здолбунівському районі.У перспективі планується виготовлення соняшникової жатки.«Позитивним є те, що незважаючи на складний час, наші господарники розвивають виробничі потужності своїх підприємств. Також вони справно сплачують податки до місцевих бюджетів та забезпечують роботою людей», – додав Ігор Тимошенко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
У перспективі планується виготовлення соняшникової жатки.«Позитивним є те, що незважаючи на складний час, наші господарники розвивають виробничі потужності своїх підприємств. Також вони справно сплачують податки до місцевих бюджетів та забезпечують роботою людей», – додав Ігор Тимошенко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
«Позитивним є те, що незважаючи на складний час, наші господарники розвивають виробничі потужності своїх підприємств. Також вони справно сплачують податки до місцевих бюджетів та забезпечують роботою людей», – додав Ігор Тимошенко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.
Новини партнерів: