НА РІВНЕНЩИНІ СОЦСЛУЖБИ ДОПОМАГАЮТЬ СІМ’ЯМ УЧАСНИКІВ АТО ТА ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ
Аби дізнатися, в яких умовах живуть демобілізовані та їхні родини, а також визначити їх потреби, соціальні працівники Рівненщини вже відвідали 150 сімей учасників АТО. Цю роботу виконують у рамках діяльності обласного штабу з питань координації роботи із забезпечення соціальної адаптації демобілізованих осіб.
Так, 73 родини учасників АТО виховують півтори сотні дітей. Також з’ясовано, що 39 відсотків від обстежених родин хочуть працевлаштуватися, 25 – призначення соціальних виплат. 13 відсотків сімей потребують покращення житлово-побутових умов.
Окрім того, в телефонному режимі опитали 210 родин демобілізованих.
Всього фахівці надали соціальних послуг для 172 родин демобілізованих. Так, у 86 випадках – це психологічна допомога, 67 послуг дорослим та 19 дітям. Одна багатодітна сім’я, в якій виховується троє дітей, перебуває під соціальним супроводом Рівненського районного центру соціальних служб. Їй, зокрема, надано 15 соціальних послуг.
«Допомога демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, їхнім родинам – один із пріоритетів роботи, визначений як на державному, так і на обласному рівнях. Завдань дуже багато. Тож їх вирішення вимагає оперативності. Наше завдання – зробити усе від нас залежне, аби демобілізовані бійці відчували нашу турботу», – зазначив заступник голови ОДА Олександр Савчук.
Нагадаємо, з метою напрацювання чітких механізмів у напрямку допомоги військовослужбовцям, які брали участь в АТО, та їхнім сім’ям на Рівненщині створений оперативний штаб. Серед пріоритетів діяльності штабу – всебічна допомога демобілізованим – медична, соціальна, психологічна та правова.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.