Організатори Молитовних сніданків у Вашингтоні приїхали на Рівненщину і поділились досвідом
У Рівненській ОДА сьогодні провели зустріч в форматі «Духовного ранку»Окрім керівників області і міста, представників різних релігійних конфесій почесними учасниками були гості зі Сполучених Штатів Америки Даг Бьорлі та Майкл Жовнір.Їх на Рівненщину запросив Олексій Муляренко, який сам є ініціатором проведення обласних Молитовних сніданків.«Враховуючи те, що Рівненщина провела вже 2 обласні Молитовні Сніданки, сьогоднішня наша зустріч відбуватиметься саме з цієї нагоди і має назву «Молитовний сніданок як інструмент консолідації». Рівненська область, що завжди була і є дуже духовним краєм, має можливість і хоче знати про все активне і сучасне духовне життя суспільства», – зазначив голова РОДА.Гості зі США та всі присутні висловлювали думки та поради в контексті єдності і взаєморозуміння, читали уривки Євангеліє та обговорювали їх.Даг Бьорлі є Головою оргкомітету Президентського Молитовного Сніданку США, уже близько 20 років він займається підготовкою цього заходу в Білому Домі. Він розповів як з’явилась така традиція.«Формат був започаткований в період «Великої депресії» зберігся і по нині. Тоді, як і зараз, представники республіканців і демократів могли збиратись разом. Яка ціль цих зборів? Вони самі читають Книгу книг і діляться думками й власним переживаннями у приватній та щирій атмосфері. А з 1953 року у парламенті США Молитовні сніданки проводяться постійно. Оскільки ця традиція розвивалась, то до нас почали прибувати люди з усього світу. Тепер представники понад сотні країн світу відвідують цю важливу щорічну подію».Обговорюючи місію Молитовних сніданків присутні погодились, що перш за все важлива духовна складова. Цю думку розвивав Майкл Жовнір. Майкл Жовнір – родом з Рівненської області, з Млинівщини. Нині він співзасновник Центру Української Діаспори в США. Майкл представник авторитетної організації „Фелоушіп”, котра щорічно проводить Президентські Молитовні Сніданки в США, а також є координатором подібних Сніданків в низці країн Східної Європи.«Що робить особливим 66-й молитовний сніданок у Вашингтоні – це присутність духу. Цікаво спостерігати що палестинці й ізраїльтяни сидять за одним столом. Бог – найкращий миротворець. Мій посил – зрозумійте дух, що стоїть за молитовними сніданками.Ми запрошуємо представників суспільства, влади, бізнесу. Для чого? Протокольні зустрічі не багато вирішують. Вони мають значення після того як ми мали особисте спілкування. Тому наша задача – налагодити ці відносини на особистому рівні. Це може мати дуже гарний ефект і ми є свідками цього.Тому ми раді, що традиції проведення молитовних ранків розпочались в Україні і вже стали традиційними для Рівненської області» – зазначив Майкл Жовнір.Також присутні привітали Олексія Муляренка з нагородою від Святійшого Патріарха Філарета, яку очільник області отримав напередодні.Нагадаємо, зустрічі у форматі «Духовних ранків» будуть традиційними, наступний захід запланований на 6 листопада.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Їх на Рівненщину запросив Олексій Муляренко, який сам є ініціатором проведення обласних Молитовних сніданків.«Враховуючи те, що Рівненщина провела вже 2 обласні Молитовні Сніданки, сьогоднішня наша зустріч відбуватиметься саме з цієї нагоди і має назву «Молитовний сніданок як інструмент консолідації». Рівненська область, що завжди була і є дуже духовним краєм, має можливість і хоче знати про все активне і сучасне духовне життя суспільства», – зазначив голова РОДА.Гості зі США та всі присутні висловлювали думки та поради в контексті єдності і взаєморозуміння, читали уривки Євангеліє та обговорювали їх.Даг Бьорлі є Головою оргкомітету Президентського Молитовного Сніданку США, уже близько 20 років він займається підготовкою цього заходу в Білому Домі. Він розповів як з’явилась така традиція.«Формат був започаткований в період «Великої депресії» зберігся і по нині. Тоді, як і зараз, представники республіканців і демократів могли збиратись разом. Яка ціль цих зборів? Вони самі читають Книгу книг і діляться думками й власним переживаннями у приватній та щирій атмосфері. А з 1953 року у парламенті США Молитовні сніданки проводяться постійно. Оскільки ця традиція розвивалась, то до нас почали прибувати люди з усього світу. Тепер представники понад сотні країн світу відвідують цю важливу щорічну подію».Обговорюючи місію Молитовних сніданків присутні погодились, що перш за все важлива духовна складова. Цю думку розвивав Майкл Жовнір. Майкл Жовнір – родом з Рівненської області, з Млинівщини. Нині він співзасновник Центру Української Діаспори в США. Майкл представник авторитетної організації „Фелоушіп”, котра щорічно проводить Президентські Молитовні Сніданки в США, а також є координатором подібних Сніданків в низці країн Східної Європи.«Що робить особливим 66-й молитовний сніданок у Вашингтоні – це присутність духу. Цікаво спостерігати що палестинці й ізраїльтяни сидять за одним столом. Бог – найкращий миротворець. Мій посил – зрозумійте дух, що стоїть за молитовними сніданками.Ми запрошуємо представників суспільства, влади, бізнесу. Для чого? Протокольні зустрічі не багато вирішують. Вони мають значення після того як ми мали особисте спілкування. Тому наша задача – налагодити ці відносини на особистому рівні. Це може мати дуже гарний ефект і ми є свідками цього.Тому ми раді, що традиції проведення молитовних ранків розпочались в Україні і вже стали традиційними для Рівненської області» – зазначив Майкл Жовнір.Також присутні привітали Олексія Муляренка з нагородою від Святійшого Патріарха Філарета, яку очільник області отримав напередодні.Нагадаємо, зустрічі у форматі «Духовних ранків» будуть традиційними, наступний захід запланований на 6 листопада.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Гості зі США та всі присутні висловлювали думки та поради в контексті єдності і взаєморозуміння, читали уривки Євангеліє та обговорювали їх.Даг Бьорлі є Головою оргкомітету Президентського Молитовного Сніданку США, уже близько 20 років він займається підготовкою цього заходу в Білому Домі. Він розповів як з’явилась така традиція.«Формат був започаткований в період «Великої депресії» зберігся і по нині. Тоді, як і зараз, представники республіканців і демократів могли збиратись разом. Яка ціль цих зборів? Вони самі читають Книгу книг і діляться думками й власним переживаннями у приватній та щирій атмосфері. А з 1953 року у парламенті США Молитовні сніданки проводяться постійно. Оскільки ця традиція розвивалась, то до нас почали прибувати люди з усього світу. Тепер представники понад сотні країн світу відвідують цю важливу щорічну подію».Обговорюючи місію Молитовних сніданків присутні погодились, що перш за все важлива духовна складова. Цю думку розвивав Майкл Жовнір. Майкл Жовнір – родом з Рівненської області, з Млинівщини. Нині він співзасновник Центру Української Діаспори в США. Майкл представник авторитетної організації „Фелоушіп”, котра щорічно проводить Президентські Молитовні Сніданки в США, а також є координатором подібних Сніданків в низці країн Східної Європи.«Що робить особливим 66-й молитовний сніданок у Вашингтоні – це присутність духу. Цікаво спостерігати що палестинці й ізраїльтяни сидять за одним столом. Бог – найкращий миротворець. Мій посил – зрозумійте дух, що стоїть за молитовними сніданками.Ми запрошуємо представників суспільства, влади, бізнесу. Для чого? Протокольні зустрічі не багато вирішують. Вони мають значення після того як ми мали особисте спілкування. Тому наша задача – налагодити ці відносини на особистому рівні. Це може мати дуже гарний ефект і ми є свідками цього.Тому ми раді, що традиції проведення молитовних ранків розпочались в Україні і вже стали традиційними для Рівненської області» – зазначив Майкл Жовнір.Також присутні привітали Олексія Муляренка з нагородою від Святійшого Патріарха Філарета, яку очільник області отримав напередодні.Нагадаємо, зустрічі у форматі «Духовних ранків» будуть традиційними, наступний захід запланований на 6 листопада.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
«Формат був започаткований в період «Великої депресії» зберігся і по нині. Тоді, як і зараз, представники республіканців і демократів могли збиратись разом. Яка ціль цих зборів? Вони самі читають Книгу книг і діляться думками й власним переживаннями у приватній та щирій атмосфері. А з 1953 року у парламенті США Молитовні сніданки проводяться постійно. Оскільки ця традиція розвивалась, то до нас почали прибувати люди з усього світу. Тепер представники понад сотні країн світу відвідують цю важливу щорічну подію».Обговорюючи місію Молитовних сніданків присутні погодились, що перш за все важлива духовна складова. Цю думку розвивав Майкл Жовнір. Майкл Жовнір – родом з Рівненської області, з Млинівщини. Нині він співзасновник Центру Української Діаспори в США. Майкл представник авторитетної організації „Фелоушіп”, котра щорічно проводить Президентські Молитовні Сніданки в США, а також є координатором подібних Сніданків в низці країн Східної Європи.«Що робить особливим 66-й молитовний сніданок у Вашингтоні – це присутність духу. Цікаво спостерігати що палестинці й ізраїльтяни сидять за одним столом. Бог – найкращий миротворець. Мій посил – зрозумійте дух, що стоїть за молитовними сніданками.Ми запрошуємо представників суспільства, влади, бізнесу. Для чого? Протокольні зустрічі не багато вирішують. Вони мають значення після того як ми мали особисте спілкування. Тому наша задача – налагодити ці відносини на особистому рівні. Це може мати дуже гарний ефект і ми є свідками цього.Тому ми раді, що традиції проведення молитовних ранків розпочались в Україні і вже стали традиційними для Рівненської області» – зазначив Майкл Жовнір.Також присутні привітали Олексія Муляренка з нагородою від Святійшого Патріарха Філарета, яку очільник області отримав напередодні.Нагадаємо, зустрічі у форматі «Духовних ранків» будуть традиційними, наступний захід запланований на 6 листопада.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Майкл Жовнір – родом з Рівненської області, з Млинівщини. Нині він співзасновник Центру Української Діаспори в США. Майкл представник авторитетної організації „Фелоушіп”, котра щорічно проводить Президентські Молитовні Сніданки в США, а також є координатором подібних Сніданків в низці країн Східної Європи.«Що робить особливим 66-й молитовний сніданок у Вашингтоні – це присутність духу. Цікаво спостерігати що палестинці й ізраїльтяни сидять за одним столом. Бог – найкращий миротворець. Мій посил – зрозумійте дух, що стоїть за молитовними сніданками.Ми запрошуємо представників суспільства, влади, бізнесу. Для чого? Протокольні зустрічі не багато вирішують. Вони мають значення після того як ми мали особисте спілкування. Тому наша задача – налагодити ці відносини на особистому рівні. Це може мати дуже гарний ефект і ми є свідками цього.Тому ми раді, що традиції проведення молитовних ранків розпочались в Україні і вже стали традиційними для Рівненської області» – зазначив Майкл Жовнір.Також присутні привітали Олексія Муляренка з нагородою від Святійшого Патріарха Філарета, яку очільник області отримав напередодні.Нагадаємо, зустрічі у форматі «Духовних ранків» будуть традиційними, наступний захід запланований на 6 листопада.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Ми запрошуємо представників суспільства, влади, бізнесу. Для чого? Протокольні зустрічі не багато вирішують. Вони мають значення після того як ми мали особисте спілкування. Тому наша задача – налагодити ці відносини на особистому рівні. Це може мати дуже гарний ефект і ми є свідками цього.Тому ми раді, що традиції проведення молитовних ранків розпочались в Україні і вже стали традиційними для Рівненської області» – зазначив Майкл Жовнір.Також присутні привітали Олексія Муляренка з нагородою від Святійшого Патріарха Філарета, яку очільник області отримав напередодні.Нагадаємо, зустрічі у форматі «Духовних ранків» будуть традиційними, наступний захід запланований на 6 листопада.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Також присутні привітали Олексія Муляренка з нагородою від Святійшого Патріарха Філарета, яку очільник області отримав напередодні.Нагадаємо, зустрічі у форматі «Духовних ранків» будуть традиційними, наступний захід запланований на 6 листопада.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.
Новини партнерів: