П’ятірка продуктів від яких мені зле
Ні для кого не секрет що якість продукції залишає бажати кращого. Щось більш приємне для організму нам не завжди по кишені але сьогодні я опишу вам самі огидні для мене продукти, які навіть котові шкода віддати. Хотілось би цю статтю найбільш присвятити літнім людям, які за старими згадками купують їх і вживають.
І так 5 місце посідає солодка вода типу Тархун і інше. Вода вартістю до 3 грн за півтора літрову пляшку. Часто її вживає дітвора. Справа не в тому навіть яка там вода, адже мінералка не дешевше 6 грн, а справа у барвниках які тісно працюють з газами. Ця водичка ніяк не втамовує спрагу, а навпаки завдяки хімії і цукру змушує нас її пити і пити.
4 місце впевнено посідає морозиво за 2 грн. Звісно молоком воно і не пахне. Гори стабілізаторів і іншої гидоти. Як на мене то воно і вкрай не смачне. Звісно ви скажете- рослинних жирів і такого добра і у інших продуктах повно і ви будете повністю праві, та в таку спеку дітвора може спожити цілу купу такого морозива за день. Я б назвала це не морозивом а як тепер вірно було б писати – морожений продукт.
3 місце хотілось би віддати спредам і маргаринам. Зараз це дуже поширений продукт у виробництвах. Пальмові олії, рослинні інші жири. Ну у виробництві таке, ми звикли. Цукром нам і какао засипали і не чути тої гидоти. Та шкода людей особливо старших які вірять що за 15 грн/кг вони купують масло і додають в картопельку, варенички.
3 місце почесно віддаю ковбасі від 16 грн/кг до 40 грн/кг. Не одноразово бачила як особливо старші люди її купують. Не важливо чи це просто варена ковбаса чи дешеві сосиски – запевняю вона аби біля м”яса лежала. Зараз нормальні фабрики такого і не виготовляють. Тому що деякі відходи йдуть у фарш на вареники пельмені, а ця ковбаса основана на манній крупі, сої, ароматизаторах, барвниках, глютаматові та іншому **.
2 місце у лідерів займає плавлений сирок ціною до 4 грн. Та по нинішніх законах на ньому вказано що це сирний продукт. Склад зрозуміло який. Як спробувала так і виплюнула. Гидота рідкісна. Зате серед селян користується попитом. Закликаю бути уважнішими у виборі сирних продуктів. На етикетках вказано чи це сир чи сирний продукт. Продукт не має нічого спільного з молоком і основа на рослинних жирах. При подачі у натуральному вигляді може конкретно зіпсувати смак страви.
Перше місце отримають аж два продукти бо я так і не вирішила який з них гірше. Це мариноване м”ясо у супермаркетах. Хай це будуть крильця чи шашлик під яскравим соусом, запахом оцету і приправ, якщо все це змити неприємний запах стане відчутним. Зазвичай так маскують підпорчену продукцію. Я не кажу про магазини які спеціалізуються на маринації або ті де ви бачили і готові кричати – там свіженьке. Я кажу про супермаркети. Краще купити і маринувати самому.
І також лідером стають ковбаси для жарки так само із супермаркету. Сирі ковбаси мають яскраво виражений кислуватий запах і присмак. Рекомендую купувати вкрай рідко, тому що раз на раз не приходиться і за часту там також підпорчений фарш. Мені після цього аромату їх їсти не приємно. Хоча і був якось і ніби свіжий продукт. не вгадаєш. Треба добряче нюхати перед покупкою.
Звісно у кожного така п”ятірка своя- тому прошу напишіть 5 свої продуктів у коментарях.
Матеріал взято тут
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.