Рівнянам на замітку: бюджетний ремонт своїми руками
Ремонт у квартирі зазвичай влітає у чималу копієчку. Нерідко трапляється ситуація, коли помешкання потребує ремонту, але бракує матеріальних статків, щоб цю потребу реалізувати. Скажімо ви хочете купити квартиру у Рівному, яка потребує внутрішніх ремонтних робіт, але після покупки фінансово виснажені, або ж просто потрібно освіжити ваше житло але маєте грошову кризу. Що ж діяти у такому випадку? Звісно ви маєте реально та об’єктивно оцінити власну фінансову спроможність і розуміти, що ремонт буває різним, як і витрати на нього. Сьогодні ми розглянемо бюджетний варіант – як навести марафет з мінімальними затратами.
Розпочинайте свій ремонт з прискіпливого планування. Пам’ятайте утілюючи складні дизайнерські ідеї зекономити навряд чи вдасться. Складіть список усього необхідного та прицініться у магазинах та ринку. Відслідкуйте акції у маркетах, вони також дозволяють купити необхідний товар зі знижкою. Формуючи бюджет ремонтних робіт враховуйте, що ймовірніше всього вам доведеться брати в оренду інструменти.
Досить значна частина затрат йде на оплату майстра за проведені роботи, тому проаналізуйте та подумайте, що ви зможете зробити самотужки.
Любе помешкання потребує перед початком ремонту ретельної підготовки, звільнити кімнати від меблів, позбутися стариш шпалер, якщо такі були і т.д.
Квартири у старих будинках часто грішать невірними стінами. Сам процес їх вирівнювання досить тривалий та потребує відповідних вмінь та навичок. Тому, якщо ви не фахівець у даній області і вам таки конче необхідно вирівняти стіни, ліпше запросити майстрів. Якщо ви все ж таки вирішили самостійно вирівняти стіни, то найкраще це зробити з допомогою гіпсокартонних плит. Монтується гіпсокартон швидко, стики зашпаровуються шпаклівкою з малярною сіткою. Гіпсокартон звісно трішки поцупить вашого простору у помешканні, але зате, якраз у цьому випадку, можна пофантазувати із різними дизайнерськими рішеннями.
Поки ви працюєте зі стінами, якраз є нагода перенести ваші розетки та вмикачі у зручніше для вас місце.
Що стосується заміни кахлю та сантехники, то навіть при самих бюджетних варіантах, все рівно це буде затратно. Якщо ви вирішили зробити усе самостійно налаштуєтеся, що процес буде фізично, матеріально та морально виснажливим.
Найбільш бюджетним варіантом оновити підлогу це самостійно покласти лінолеум. Що стосується ламінату чи паркету, щоб підлога була якісною краще довірити це професіоналам, адже матеріал досить дорогий, а псувати його вийде вам надто дорого.
Для багатьох поклеїти шпалери самостійно не буде великою проблемою. Благо ринок має широкий асортимент із різною ціновою політикою. Вибирайте шпалери не зі складним візерунком, так ви убезпечите себе від ймовірних помилок, які будуть одразу «кидатися» в око. Враховуйте, що «поклейка» тонких шпалер потребує більшої вправності та професійності, тому, якщо ви у цій справі не ас, краще оберіть їх товстіші аналоги. До того ж, тонкі шпалери не годяться, якщо ваші стіни потребують вирівнювання. Взагалі на кожних шпалерах є певні рекомендації по їх застосуванню, їх варто прочитати і дотримуватись.
Зазвичай шпалери це фінальний етап ремонту після якого йде процес прибирання та розставляння меблів, які до слова ви можете розмістити зовсім по іншому ніж було до ремонту – це додатково додасть вам відчуття новизни та свіжості.
на правах реклами
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.