Що рівненські геї думають про рішення депутатів міської ради
Рішення депутатів Рівненської міської ради у центрі уваги… Вчора, 24 грудня, народні обранці виступили проти пропаганди статевої поведінки, яка на їхню думку є поза межами норми, зокрема у рішенні йдеться – «Заборонити на території Рівного пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо, що проходять в місцях масового дозвілля сімей з дітьми».
Варто зазначити, що досі у місті Рівному не було жодного подібного заходу. Що ж змусило депутатів вдатися до таких “радикальних” дій?
Як з’ясувалося у Фейбуці з’явився анонс прайду у Рівному
Його організатором є Катерина Омельчук. До слова, місцеві ЗМІ публікували матеріали в яких наводили аргументи на користь того, що сторінка Катерини у Фейсбуці насправді бот. Ми написали повідомлення Катерині і вже домовилися зустрітися і поспілкуватися. Якщо зустріч відбудеться про її результати ми повідомимо згодом.
Поки рішення депутатів жваво і активно обговорюється у мережі, Новини по-рівненськи вирішили поцікавитися безпосередньо у представників ЛГБТ-спільноти Рівного, яка їхня думка з цього приводу.
29 річний Андрій (на прохання рівнянина, з питань безпеки ім’я змінено, а прізвище та фото не публікуємо) відверто здивований: “Рівненські представники ЛГБТ-спільноти здебільшого не готові відкрито заявляти про себе, що вже й говорити про прайди… Рівне до цього не готове“.
Зі слів Андрія багато його товаришів не мають на мені виходити на вулиці – усе чого вони хочуть, щоб у їхнє особисте життя не втручалися і не засуджували тільки тому, що їхня статева ідентифікація не вкладається в рамки чиїхось “стандартів”.
“Депутати не хочуть, щоб діти бачили прайди, але вони забувають, про доступ дітей до Інтернету, де інформація у вільному доступові на любу тематику, – розмірковує Андрій. – Тим паче триматися за руку на вулиці – не означає займатися сексом. Наразі, основна площадка для знайомств між представниками ЛГБТ спільноти є інтернет-сайти, але мені хотілося б вільно проявляти почуття і не боятися бути висміяним чи побитим. Вони можуть забороняти подібні заходи (хоч і не мають на це законних підстав), але вони мають усвідомити, що ЛГБТ-культура була, є і буде“.
Андрій переконує, за свої 29 років не мав жодного статевого акту з дівчиною і з самого дитинства почувався іншим. Утім чоловік розповідає, що серед його знайомих є і набуті геї: “Інколи невдалі спроби зав’язати відносини з протилежною статтю, якісь травматичні ситуації з першим статевим актом можуть бути поштовхом до того, що людина зрештою починає будувати стосунки з особою своє статі. Є випадки коли дитина виховується у сім’ї з постійними сварками і бійками і т.д. і коли стає дорослою каже стоп – у мене так не буде. Але я ще жодного разу не зустрічав людину, яка б мені сказала, що стала геєм, бо побачила марш рівності“.
До слова Андрій стверджує, що ні він, ні коло людей з якими він спілкується, не знають Катерину Омельчук, яка виступила ініціаторкою заходу у Рівному. А те, що “РівнеПрайд” фейк здогадалися відразу.
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.