У 2014 РОЦІ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ЗБІЛЬШИЛО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОДУКЦІЇ НА 40,26%
У 2014 році ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), збільшило реалізацію готової продукції на 40,26% у порівнянні з 2013 роком. Так, у 2014 році підприємство реалізувало основних продуктів (робіт та послуг) на понад 2,58 мільярда гривень. У порівнянні з 2013 роком, приріст реалізації готової продукції становив понад 741 мільйон гривень.
РІВНЕ. 20 січня 2015. – У 2014 році ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM збільшило продажі основних продуктів (у порівнянні з попереднім роком): водного технічного аміаку на 9,5%, аміачної селітри на 26,96%, вапняково-аміачної селітри на 60,71%, рідкого азоту на 12,23 %. Продажі рідкого технічного аміаку зросли у понад 2,5 рази.
Зокрема у 2014 році «Рівнеазот» реалізував аміачної та вапняково-аміачної селітри на понад 2,38 млрд грн. Продажі водного технічного та рідкого технічного аміаку сягнули 199,21 млн грн.
«Збільшення обсягів реалізації продукції нашого підприємства стало можливим завдяки єдиній виробничо-збутовій політиці холдингу OSTCHEM та розширенню виробничих потужностей проммайданчика «Рівнеазоту»», – прокоментував Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.
Зважаючи на те, що два підприємства азотної хімії OSTCHEM Group DF розташовані на Сході України та з міркувань безпеки були зупинені, ПАТ «Рівнеазот» та Черкаський «Азот» оптимізували виробництво та реалізаційну програму для того, аби забезпечити вітчизняних аграріїв необхідними мінеральними добривами.
«Ми маємо велику перевагу холдингу у тому, що можемо досить оперативно верстати виробничу програму», – каже Олександр Халін, Генеральний директор OSTCHEM. – Грамотна програма втілення інновацій, та єдина виробничо-збутова політика підприємств азотної хімії зробила Україну досить серйозним конкурентом для китайських, російських та інших гравців ринку добрив. Сьогодні холдинг у змозі не лише забезпечити міндобривами вітчизняних аграріїв, а й експортувати продукцію за кордон, сприяючи таким чином притоку іноземного капіталу в Україну».
Нагадаємо, що консолідація хімічних активів (підприємств азотної хімії) розпочалася у 2010 році Головою Ради директорів Group DF Дмитром Фірташем. Основним завданням об’єднавчих процесів було підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на глобальних ринках добрив та утвердження України одним з найсильніших гравців світового ринку міндобрив.
Повідомляє прес-центр “ПАТ Рівнеазот”
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.