У Рівному обговорили методи роботи з кривдниками
Соціальні працівники, психологи, експерти, фахівці правоохоронних органів спільно з громадськими організаціями взяли участь у круглому столі з питань впровадження програм для кривдників в Рівненській області як частини роботи з домашнім насильством.
Зустріч організували ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» у партнерстві з БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА», за технічної підтримки ООН
Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) проект «Впровадження програм для кривдників, як частини роботи з домашнім насильством, з метою посилення захисту жінок і дівчат» у 9 областях України та м. Києві.
Спільно з партнерами сьогодні ознайомилися з впровадженням програм для кривдників як частини роботи з домашнім насильством з метою посилення захисту жінок і дівчат. Основна мета проєкту – зміцнення спроможності жіночих організацій у боротьбі з насильством.
Учасники зустрічі обговорили яка ситуація щодо перенаправлення кривдників судами та соціальними працівниками. Дізналися яка ситуація в громадах Рівненщини. Експерт Віктор Баландін наголосив – тривалість програми для кривдника має бути щонайменше 7-8 місяців, щоб був видимий результат, адже трьох місяців недостатньо.
В рамках проєкту передбачено підготувати 23 національних фахівці по роботі з кривдниками, адже і досі громади відчувають нестачу фахівців, у тому числі психологів які працюють з даною цільовою групою.
Спільно обговорили також наступні теми:
-як посилити спроможність громад Рівненської області у покращенні координації та
міжвідомчої взаємодії;
– як притягнути кривдників до відповідальності через направлення їх на проходження програм;
– як забезпечити безпеку постраждалих через ефективні та підзвітні програми для кривдників.
Проект впроваджується за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). WPHF – це гнучкий і швидкий Інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.