У зоні АТО слова вдячності від громадян сприймаються по-особливому
Старший слідчий Острозького відділу Ігор Герчук у поліції служить п’ять років. За плечима його професійної діяльності десятки скерованих кримінальних проваджень, обраних запобіжних заходів та затриманих злочинців. Капітан поліції щодня стоїть на сторожі правопорядку та справедливості у рідній Острожчині. Довелося молодому правоохоронцю пройти і випробування війною.
Стати поліцейським вирішив за прикладом старшого брата і у 2009 році вступив до Харківського національного університету внутрішніх справ за фахом підготовки кадрів для слідчих підрозділів. Зі слів Ігоря, ні на хвилину не пожалкував, що пішов стопами брата, який зараз служить у поліції міста Суми.
Служити у поліції пішов за прикладом старшого брата і у 2009 році вступив до Харківського національного університету внутрішніх справ за фахом підготовки кадрів для слідчих підрозділів. Зі слів Ігоря, він ні на хвилину не пожалкував, що пішов стопами брата, який зараз також служить у поліції міста Суми.
«Пам’ятаю відчуття гордості за самого себе, коли вдалося розкрити свій перший злочин, — з усмішкою розповідає Ігор. — У селі Милятин зловмисники проникли до будинку та викрали золоті прикраси. Будучи ще молодим лейтенантом, разом із дільничним розшукали кривдника жінки та повернули їй усе викрадене. Слова вдячності людей закарбувалися в моїй пам’яті назавжди і досі стимулюють мене до роботи».
Словянськ, Дружківка, Дебальцеве, Жданівка, серпень та вересень 2014 року для молодого офіцера запам’яталися на все життя. Про війну слідчий чув лише з книжок та фільмів, однак коли почали відбирати добровольців у склад зведеного загону управління поліції області, подав свою кандидатуру, не вагаючись:
«Хто, як не ми, повинні були захищати спокій своїх громадян, — розповідає Ігор. — Почуття патріотизму та бажання захистити Батьківщину не дозволило б мені залишитися вдома. Два місяці постійних перестрілок, вибухів снарядів та окопів….. Ми охороняли блокпости та допомагали місцевим, неодноразово навіть їжею. Саме їхнє «дякую» сприймалося по-особливому, бо вони втратили найцінніше — мирне небо, залишилися у розпачі та фактично наодинці зі своїми проблемами».
У таких важких життєвих ситуаціях капітанові поліції допомагає кредо слідчого — завжди зберігати почуття гумору та людяність. А ще додає йому сил та енергії хобі, яке супроводжує його по життю. У футбол він грає, скільки себе пам’ятає, щотижневі тренування у команді «Зірка АТО» допомагають тримати хорошу спортивну форму, що так необхідно для поліцейського.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.