УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОПОНУЄ РОБОТУ УЧАСНИКАМ АТО
Днями у Рівненському міському центрі зайнятості відбулася презентація професій для демобілізованих учасників антитерористичної операції на Сході України. Усім присутнім розповіли про вільні вакансії та перспективи роботи в поліції охорони.
Після демобілізації більшість бійців залишаються без постійного місця роботи. У пошуку нових вакансій вони звертаються до центрів зайнятості, де намагаються відшукати різноманітні варіанти для подальшого перспективного працевлаштування.
Поліцейська робота близька по духу учасникам АТО, адже спрямована на захист прав громадян та протидію злочинним посяганням. Також бійці мають навики поводження зі зброєю, що дає їм переваги серед інших бажаючих працевлаштуватися.
У Рівненській поліції охорони періодично з’являються вакантні посади атестованих і вільнонайманих працівників у різних напрямках роботи: поліцейські та поліцейські-водії, охоронники об’єктів всіх форм власності та кредитно-фінансових установ, електромонтери охоронно-пожежної сигналізації, інженери-електроніки.
Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посади:
– поліцейських та поліцейських-водіїв (вік – від 18 років, освіта – не нижче повної загальної середньої, успішна здача заліків з фізичної підготовки, стан здоров`я – проходження медичного обстеження військово-лікарською комісією та проходження професійно-психологічного відбору, відсутність судимості, для поліцейських-водіїв – наявність водійських прав категорії «В» і навиків водіння автотранспорту);
– охоронників об´єктів усіх форм власності та кредитно-фінансових установ (вік – від 18 років, освіта – не нижче базової загальної середньої, стан здоров`я – проходження медичної комісії та психіатрично-наркологічного обстеження, відсутність судимості);
– електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації (освіта – за вказаним фахом, досвід роботи за цією професією, відсутність судимості, стан здоров`я – проходження медичної комісії та психіатрично-наркологічного обстеження);
– інженерів-електроніків (освіта – за вказаним фахом, досвід роботи за цією професією, навики встановлення, налаштування та ремонту операційних систем, програмних продуктів, ПК та оргтехніки, відсутність судимості, стан здоров`я – проходження медичної комісії та психіатрично-наркологічного обстеження).
Окрім переліку можливих вакансій і процесу безпосереднього працевлаштування, присутнім на зустрічі розповіли про можливість навчання у Вищих професійних училищах Департаменту поліції охорони у Рівному і Вінниці. У навчальних закладах кандидати на вакантні посади зможуть пройти підготовку чи перепідготовку до професій охоронної сфери.
Управління поліції охорони в Рівненській області спільно з Рівненським міським центром зайнятості та Центром допомоги учасникам АТО намагатиметься зробити усе можливе, аби допомогти тим, хто з честю та гідністю захищає нашу державу.
З питань працевлаштування в органах поліції охорони, звертайтеся у відділ кадрів Управління поліції охорони в Рівненській області, що знаходиться за адресою – м. Рівне, вул. Ст. Бандери, 58, або зателефонувавши за номером (0362) 63 66 21.
Повідомляє управління поліції охорони в Рівненській області
Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:
Пенсії у 2016 році виплачуватимуть своєчасно та в повному обсязі
Ляшко про звільнення Ковальчука: “Помста бурштинової мафії голові Рівненської обласної ради”
НА РІВНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАВАДИЛИ КРАДІЖЦІ ЛІСУ ВОЛИНЯНАМИ
1,3 млн.грн. Рівненська облрада виділила для НК «Верес»
На Рівненщині квартирантка викрала із погреба банку із грошима
У Польщі пошкодили пам’ятник воякам Української Повстанської Армії
На Рівненщині припинено діяльність двох гральних закладів
Олександра Корнійчука обрано головою Рівненської обласної ради
На Рівненщині майбутні кравці виготовили державні прапори для воїнів АТО
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.