Як рівнянкам доглядати за шкірою обличчя в домашніх умовах взимку
Догляд за шкірою обличчя в домашніх умовах покликаний зберегти і поліпшити природну красу, на ділі частенько обертається ще однією проблемою. Для тривалих процедур немає ні часу, ні сил, прославлені чарівні косметичні засоби коштують недешево, а улюблений косметолог, як на зло, чекає на прийом у ті дні та години, коли вирватися ну просто неможливо. Домашні маски для обличчя… Всі ми чули про них, але чомусь мало хто з нас практикує цей гідний спосіб залишатися красивою. Винна в цьому чи то недовіра до «бабусиним казок», чи то брак авторитетного прикладу з боку близьких, чи то банальний брак інформації.
Не секрет, що багато хто з нас, леді, грішать «стихійним» підходом до важливої справи догляду за собою. Зрозуміти це легко – ми так завантажені в своєму повсякденному житті, що часто-густо, повернувшись з роботи і розібравшись з нескінченними домашніми і сімейними справами, не балуємо себе ритуалами краси, і в кращому випадку вмивається і мажемся кремом. Маски для обличчя теж йдуть у хід, але що поробиш, якщо хороша фірмова маска скінчилася? Начебто великий тюбик, і дорогий, а вистачає всього на кілька разів.
Що ж робити? Як не дивно, потрібен всього один крок – зрозуміти, що хороша косметика необов’язково коштує як половина літака і займає «червоний кут» спеціалізованого магазину. Пестити і плекати свою шкіру можна за допомогою домашніх масок для обличчя. Засоби промислового виробництва – досягнення останніх кількох десятків років. Багато століть жінки світу зберігали свою принадність за допомогою простих секретів краси, і головними їх помічницями були домашні маски для обличчя.
Велика Есте Лаудер говорила, що у самої зайнятої городянки є 10 хвилин на день, які вона може приділити собі. Цього цілком достатньо, щоб приготувати та нанести маску для обличчя, виготовлену за народним рецептом з доступних інгредієнтів.
Для того, щоб приготувати домашню маску для обличчя найчастіше навіть не треба виходити з дому – всі необхідні інгредієнти знайдуться на кухні та у ванній кімнаті. Істотний плюс цього підходу в тому, що якщо ви страждаєте на алергію на якийсь продукт, то напевно чудово обізнані про це і не станете наносити маску для обличчя, що містить потенційно небезпечний компонент. На жаль, коли доводиться мати справу з магазинною косметикою, все не так просто: в нескінченній низці інгредієнтів буває непросто вистежити підступний. Користуючись народним рецептом для домашньої маски, ви точно знаєте, що вона містить і в якій кількості. І, випробувавши домашню маску для обличчя один раз, ви можете індивідуалізувати її під власні потреби, спираючись на свої відчуття – наприклад, зробити консистенцію більш комфортною або збільшити видатковою кількість того чи іншого діючого інгредієнта. Знову ж таки, якщо народний рецепт домашньої маски вам не підійшов, нема потреби пристроювати або викидати її залишки, як довелося б, якби мова йшла про фірмове дороге зілля.
Легка консистенція, природна користь, природний аромат, відсутність шкідливих консервантів – все це робить натуральну косметику дуже привабливою.
Чималу роль у народні рецепти домашніх масок для обличчя грає сезонність. Звичайно, найбагатше літо, дещо поступаються йому пізня весна та рання осінь. У цей час природа представляє свої найкращі дари – фрукти, овочі і трави, багаті мікроелементами та антиоксидантами. Але і в холодну пору року є чому порадіти: мед, молочні продукти, сіль, яйця, крупи служать цінною сировиною для виготовлення масок для обличчя. І, звичайно, внезесозоні та екзотичні фрукти теж не варто списувати з рахунків: кашка з банана в лічені хвилини доведе до ладу обвітрену шкіру, а домашня маска з ківі поверне рум’янець і тонус стомленій від авітамінозу особі.
Взимку шкіра обличчя виглядає не кращим чином, загострюються всі властиві їй проблеми: блідість, сухість, почервоніння. Шкіра виглядає млявою і втомленою. Живильні і маскуючі тональні креми захищають шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, але не вирішують усіх проблем. Взимку маски для обличчя потрібно робити частіше, ніж в інші пори року – 2-3 рази на тиждень. Склад масок, відповідно, залежить від сезону і температури навколишнього середовища. Існують маски, розроблені спеціально для зими.
Природно, що зазвичай леді не треба звертатися до спеціаліста, щоб сформулювати, які недоліки має її шкіра. Ми і так їх знаємо, бачимо і відчуваємо – надмірна сухість або, навпаки, жирність, проблемні ділянки, зморшки, поганий колір… Домашні маски для обличчя – це пропозиція простого і універсального рішення. Із сотень (або навіть тисяч!) народних рецептів масок для обличчя завжди можна вибрати саме ті, які застосовуються в даному випадку. На нашому боці досвід поколінь.
Читайте скоро у “Новинах по-рівненськи” топ-10 домашніх масок для обличчя в холодну пору року
Підготувала Лариса Качановська
Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:
Оля Полякіна: «Мені генетика дозволяє не дотримуватися дієт»
Як досягти ідеальної фігури – радить супермодель Рівненщини Лілія Боць
Догляд за волоссям в економ-умовах – поради рівнянкам від перукаря вищої категорії Бурмак Оксани.
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.