парфуми1

Безвіз для українців запрацював з 11 червня.
Мешканці Рівненщини розпочали виконувати основну вимогу ЄвроСоюзу – виготовляти біометричні паспорти.
Нагадаємо, аби їздити до Європи без візи, потрібен біометричний закордонний паспорт громадянина України.
Чи виникатимуть проблеми із оформленням біопаспортів у мешканців Рівненщини, і які шляхи їх вирішення – ці питання обговорили в Рівненській ОДА.
За словами заступника голови рівненської ОДА Ігоря Тимошенка, безвіз активізував попит на закордонні ­паспорти з біометричними даними, адже саме ті, хто має цей документ, зможуть безпере­шкодно їздити в Європу. Нині очікують пік бажаючих оформити біопаспорт. Підігріває ажіотаж і літні відпустки.
Як розповів т.в.о. начальника УДМС України в Рівненській області Святослав Потейчук, 10% населення Рівненщини вже мають такі документи.
«Наразі в області встановлено 37 робочих станцій, де можна оформити та отримати біометричний паспорт для виїзду за кордон. Зокрема, в міграційній службі Рівного є 7 таких сервісів. Аналогічні станції працюють у кожному районі. Для отримання послуги громадяни можуть звертатися у будь-який підрозділ міграційної служби, незалежно від місця реєстрації. Це стосується також і переселенців. Ще 5 робочих станцій діє у рівненському ЦНАПі», – розповів Святослав Потейчук.
Аби уникнути черг для отримання паспорту, на Рівненщині запровадили попередню реєстрацію.
Так, для оформлення біометричного паспорта з 21 червня для мешканців Рівненщини запроваджений режим електронної черги. Реєстрація проходить через термінали у міграційній службі. Тестова електронна реєстрація з 23 червня запрацювала і у рівненському ЦНАПі.
Сервіс дозволяє записатися на зручний час не більше як за два тижні. Загалом вже більше 1000 жителів Рівненщини записані в електронну чергу.
А невдовзі усі охочі отримати біопаспори зможуть зареєструватися через офіційний сайт Державної міграційної служби.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
402 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − шістнадцять =