Сьогодні на  Рівненщині члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області перевірили рятувальників на предмет  ліквідації  наслідків надзвичайних подій.  

Захід відбувся за участі голови облдержадміністрації Віталія Чугуннікова, заступника голови облради Степана Павлюка, представників державної Служби з питань надзвичайних ситуацій України в області.

Після пленарного засідання комісії її учасники виїхали до аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС у Рівненській області де оглянули спеціальне технічне оснащення таких груп. Крім того, перевірили готовність мобільної групи до реагування на надзвичайні події – рятувальники продемонстрували швидкість реагування та готовність до ліквідації наслідків можливих надзвичайних подій. Але для якісного виконання завдань рятувальникам необхідне спеціальне обладнання, тож з проханням допомогти звернулись до керівників області.

14

 

– На черговій сесії обласної ради ми ініціюватимемо питання щодо виділення коштів на придбання трьох спеціальних наметів, де можуть перебувати люди у випадку настання надзвичайної ситуації. Я переконаний, що депутати нас підтримають, – прокоментував заступник голови облради Степан Павлюк.

15

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

553 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість + шість =

НОВИНИ