Чергове підвищення розміру тарифів на житлово-комунальні послуги швидше за все очікує мешканців Квасилова уже найближчим часом. Влада селища, разом з керівництвом колективного підприємства «Житловик-1», планує збільшити платню за вивезення сміття для мешканців приватного сектору, а також за послуги з утримання будинків, споруд  та прибудинкових територій для квасилівчан, що живуть у багатоповерхових будинках.

Як стало відомо, розмір тарифів на послуги з вивезення побутових відходів комунальники мають намір збільшити уже з 1 березня цього року, хоча востаннє це робили усього трохи більше, ніж півроку тому. Згідно з новими розцінками, розмір тарифів за 1 кубічний метр тепер збільшиться до 37,14 гривні для твердих побутових відходів, до 36,80 гривні – для рідких, а також – до 89,33 гривні для великогабаритних відходів.

Що стосується тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій Квасилова, то їх влада та керівництво КП «Житловик-1» хоче збільшити з 1 квітня. Відтак, нові тарифи для мешканців селища в залежності від будинку становитимуть: будинок по вулиці 1 Травня, 1 – 1,60 гривні, Молодіжна, 32 – 1,70 гривні, Молодіжна, 34, 36, 40, 46, 48 – 1,75 гривні, Молодіжна, 1, Рівненська, 1, 2, Богдана Хмельницького, 1, 1 Травня, 50 – 1,80 гривні. Але найбільше сплачуватимуть люди, що живуть у будинках № 28, 38, 42, 44 по вулиці Молодіжній – по 1,95 гривні.

Разом з тим, голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко звертає увагу на те, що комунальники селища постійно збільшують лише розмір тарифів, у той час як якість наданих послуг, як і раніше, залишає бажати кращого:

– Складається таке враження, що регулярне збільшення тарифів з року в рік – єдине, чим займаються нині в Квасилові влада та комунальники. І це при тому, що кожен другий квасилівчанин, з яким я спілкуюся, скаржиться мені саме на бездіяльність працівників ЖЕКу!

Цього разу найбільше не пощастило мешканцям будинків № 28, 38, 42, 44 по вулиці Молодіжній, які тепер платитимуть за кожен квадратний метр загальної площі на 20 копійок більше, ніж раніше.

Влада навмисне впродовж 9-ти років не розробляє і не ухвалює статут територіальної громади селища, щоб люди не мали жодних законних можливостей впливати на діяльність очільників Квасилова та комунальників. Тож не дивно, що ніхто навіть уявлення не має, куди ідуть і на що використовуються кошти, які сплачують колективному підприємству «Житловик-1» мешканці.

Усе це призвело до того, що ЖЕК і «якісна комунальна послуга» сьогодні в Квасилові – речі несумісні. Для мене наразі є абсолютно очевидним, що потрібно змінювати та реформувати усю систему житлово-комунального господарства селища. На зміну ЖЕКу має прийти управляюча компанія з людським обличчям. Після цього схему нарахування усіх тарифів, розмір яких безперервно збільшується у Квасилові впродовж останніх років, необхідно переглянути. Лише в такий спосіб можна навести лад в селищі та уникнути соціального бунту.

Прес-служба громадської організації «Новий Квасилів»

Теґи:
650 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − один =

НОВИНИ