парфуми

фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Минулої доби троє громадян звернулися до поліції та повідомили, що їх ошукали. Зловмисники скористалися схемою купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет та махінаціями з персональними реквізитами банківської картки.
Так, 42-річний житель Рівненського району потрапив у тенета шахраїв, які під приводом придбання весільної сукні заволоділи його грошовими коштами в сумі 3010 гривень. Подібним чином 41-річна жителька Радивилова позбулася майже чотирьох тисяч гривень.
40-річна мешканка Вараша повідомила незнайомцю по телефону конфіденційні реквізити банківської картки, з якої у подальшому було знято сім тисяч гривень.
За усіма фактами шахрайств слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.
Поліцейські вкотре звертаються до громадян бути надзвичайно обережними під час здійснення будь-яких фінансових операцій із незнайомими, зокрема під час купівлі-продажу в Інтернеті.
Правоохоронці нагадують, що працівник банку ніколи не випитуватиме особисті дані (прізвище ім’я по-батькові, дату народження, ПІН-код, CVV-код чи код із смс). Не потрібно продовжувати розмову з незнайомцем, якщо він телефонує до вас та змушує назвати будь-які дані. Зловмисники використовують психологічні інструменти впливу і часто вдаються до шантажу. Варто відразу покласти слухавку та звернутися до поліції, повідомивши номер телефону та вимоги зловмисників.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
531 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 2 =

НОВИНИ