Побудова нового навчального корпусу школи в селі Дібрівськ Зарічненського району дозволить вирішити проблеми з місцями та розвантажить класи.
Директор сільської школи Василь Ковтунович розповідає, що нині в закладі навчається 401 учень :
«Через занадто високе навантаження класів діти повинні тіснитися не тільки в навчальних кабінетах, але й в інших приміщеннях, навіть в актовій залі. Тому звичайно дуже важливо спорудження другого корпусу. Батьки, вчителі та учні не приховують своєї цікавості та постійно контролюють, які ж зараз роботи відбуваються на будівельному майданчику. Усе село стежить за цим, бо насправді про розширення школи просили ще багато років тому»
Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко у ході робочої поїздки у Поліські райони, оглянув сільську школу в Дібрівську.
«Наше Полісся славиться своїми багатодітними сім’ями. Родини, де виховують по п’ять і більше дітей, тут не рідкість. Тому є потреба в побудові нового навчального корпусу біля сільської школи. Будівництво, що розпочалось наприкінці 2017 року активно триває й до тепер. За цей час вже вдалось звести приміщення майбутнього корпусу, накрити покрівлю та утеплити фасад. Вмонтувати вікна, двері та провести водо і світло мережу. В загальному на об’єкт будівництва передбачено 4 млн. 400 тис грн., зараз вже використано 3 млн. 200 тис грн. », – розповідає Олексій Муляренко.
В майбутньому навчальному корпусі зможуть розміститися учні восьми класів початкової ланки. Також там буде кабінет вчителя, психолога, ігрова кімната, вестибюль та туалети. А в першому корпусі навчатимуться учні старших класів.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
273 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + девятнадцять =

НОВИНИ