6 листопада учні Тучинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів отримали новий шкільний автобус. Він підвозитиме на навчання більше сотні дітей.
На урочисту лінійку з цього приводу у Тучинську школу завітали народний депутат України Юрій Вознюк, голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук, його заступник Тарас Гоменюк, заступник голови районної ради Валентин Бедричук, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Савонік, Тучинський сільський голова Володимир Кирильчук.

«Придбання нового шкільного автобуса для дітей – це ще один крок для досягнення рівного доступу до якісних освітніх послуг, – зауважив у своєму виступі голова РДА Юрій Ковальчук. – Підходимо до вирішення цього питання комплексно – шляхом створення інноваційних та опорних навчальних закладів, закуповуємо шкільні автобуси, забезпечивши тим самим зручний доїзд до цих шкіл, поступово ремонтуємо дороги, аби він був безпечним. Безумовно, на новенькому автобусі учні зможуть не тільки прибувати на уроки, а і виїжджати на шкільні олімпіади, спортивні змагання, екскурсії тощо».
Шкільний автобус придбано за рахунок співфінансування з державного (1 млн.грн.) та районного (500 тис.грн.) бюджетів. Новий транспортний засіб має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки.

Після урочистого перерізання стрічки Юрій Вознюк вручив ключі від нового шкільного автобуса директору школи Ользі Пашковець.

Слова вдячності лунали від школярів та батьківського комітету.

Повідомляє Гощанська РДА

611 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім + 19 =

НОВИНИ