29 жовтня в Mon cafe (соборна 15) ФРІ Рівне організувала чемпіонат барістів “Кава-Файт”. Експерти в галузі кави кажуть, що Рівне ще не готове до таких заходів, тим не менше семеро учасників вирішили випробувати свої сили. Чемпіонат складався з двох частин. У першому барісти малювали класичний латте-арт, у другому – готували авторські напої. Паралельно змагань для відвідувачів провели хенд-мейд по виготовленню кавових антистресових мішечків, а також запрошений гість Віталій Ляшук розповів про дефекти кави і якою має бути хороша кава.
Як діляться самі барісти, що для них це нові враження та досвід. Учасники хвилювалися, але сам процес змагань був максимально наближений до професійних чемпіонатів. Їх оцінювали відповідні суді по техніці, смаку та презентації. Один з судів Джонатан Кук з Нешвіл (Теннесі) сказав, що в Америці подібні заходи проводяться частіше, але те, що ми організували сприяє розвитку кавової культури.

xwcqnS3hsf8
Відгук від одного з барістів Андрія Євтушенко:”Все було класно. Море позитивних емоцій, нових знайомств, вражень та навиків. Так тримати організаторам, розиватись та частіше проводити такі заходи)”
На кінець усі учасники були нагороджені сертифікатами та отримали призи: В’ячеслав Деркач перше місце – темпер від “Gemini”, Євгеній Кононюк  друге – фартух з логотипом заходу, третє  Едуард Семенчук – годинник “Gemini”, четверте Віктор Лішин  – фартух і сорочку “Gemini” і п’яте Андрій Євтушенко – кружка з логотипом заходу та ФРІ.

K8ffXfZknKM
Організатори заходу ставили собі за мету розвивати кавову культуру в Рівному. Цей напій ми вживаємо щодня, тому подяка тим, хто робить його для нас кращим: “Gemini” Рівне, новий формат мобільних кавярень “БаркасКофеБар”, які скоро з’являться в Рівному, Mon cafe за приміщення, ФРІ Рівне, судді Джонатан Кук та Відьманов Володимир, лектор Віталій Ляшук.

RHNu812_DPY6lgCWzq0_fM1FPRCiA-VL0

Конончук Оксана

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У ритмі танго

НА ДУБРОВИЧЧИНІ СТАРАТЕЛІ ЧИНИЛИ ОПІР ПРАЦІВНИКАМ МІЛІЦІЇ

tomat_green-01

Теґи:   
898 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − чотири =