ganmzfmmeq0Нещодавно прочитав статтю, яка змусила мене висловити свою думку.
Конкретніше, я про допис в Фейсбуці користувача «Karlos Kastaneda» в групі “РІВНЕ-ІНФО” з гучною назвою «Роман Коваль. Епілог». Звичайно, можна погоджуватись, а можна сперечатись з приводу правдивості.
Мені, наприклад, про такі скандальні факти біографії Романа Коваля нічого не відомо.
Не знаю, що надихнуло автора розмістити такий матеріал та ще й у такому жорсткому стилі, можливо це якась особиста образа, а можливо чиєсь замовлення чи політичні розбірки.
У контексті пригадується нещодавня зустріч представників Громадської ради з прокурором Рівненської області Соболем О.М., де такі одіозні фігури як Ніколайчук Давід та Українчук Любов висловлювали звинувачення на адресу Коваля та покійного Сашка Білого. Нібито останні спеціально спровокували конфлікт з колишнім прокурором А.Таргонієм, за що повинні були понести кримінальну відповідальність. Однак, за їх словами, до цього часу правоохоронні органи «закривають» на це очі.
Погодьтесь, виникає питання! Чому стаття про Романа Коваля співпадає в часі з вищезазначеним фактом?
В одному впевнений однозначно, що у кожного є свої друзі і свої вороги. А вороги є різні, є такі, що будуть достойно апелювати, а є такі, що будуть «воювати» в соціальній мережі.
Тому ще раз повторююсь, читаємо та розмірковуємо: хто і для чого це зробив, і кому це вигідно? (https://www.facebook.com/groups/893941677349973/permalink/1081442535266552/)
Олексій Дмитренко
807 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =