Як повідомляли 17 травня 2018 року Новини по-рівненськи з посиланням на прес-центр СБ України  – співробітники Головного управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України викрили на хабарі начальника та заступника однієї з установ виконання покарань Рівненської області.
У публікації зазначалося, що правоохоронці встановили, що підполковник та капітан внутрішньої служби вимагали від близького родича засудженого три тисячі доларів США. За цю суму зловмисники обіцяли сприяння у позитивному вирішенні питання щодо умовно-дострокового звільнення ув’язненого. Оперативники спецслужби задокументували отримання посадовцями вісімнадцяти тисяч гривень – першої частини неправомірної вигоди.
Нагадаємо, мова йде про Катеринівську виправну колонію№ 46
Як повідомляє Новини по-рівненськи у офіційному листі адвокат, керівника колонії, Валентина Кока, кримінальне провадження  закрите за відсутності складу кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України.
Як визначено у постанові, слідством не здобуто доказів вимагання неправомірної вигоди керівником установи . Більше того, мало місце спланована провокація” – йдеться у листі.
Нині керівник та його заступник поновлені на роботі та виконують свої службові обов’язки.

 

Теґи:   
922 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + двадцять =

НОВИНИ