На Рівненщині наразі перебуває 400 дітей з Криму та східних областей України. Половина з них, а також лежачі хворі та окремі пенсіонери потребують особистих засобів гігієни, у тому числі, памперсів. До того ж, постала нагальна проблема із забезпеченням переселенців продуктами харчування та ліками. Про це повідомив заступник голови ОДА Олександр Савчук на черговому засіданні обласного штабу з питань соціального захисту переселенців.

Відтак, аби повноцінно надавати допомогу людям, котрі тимчасово перебувають на Рівненщині, представники штабу клопотатимуть перед місцевими благодійними організаціями щодо забезпечення переселенців найнеобхіднішими речами.

Тим часом, благодійники не залишають поза своєю увагою й мешканців східних областей. «Потужну підтримку від нашої корпорації отримують жителі Донецької та Луганської областей. В цілому на Схід ми завезли тисячі тонн продуктів, будівельні та пиломатеріали, – розповів директор корпорації «Братерство без кордонів – Україна» Микола Богданець. – Багато речей йдуть на потреби військових у зоні АТО. Це і продукти, білизна, буржуйки. Для Слов’янського військового шпиталю ми доставили ліжка-каталки».

Про це повідомляє Рівненська ОДА

486 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =