парфуми1

23-25 червня на базі Національного університету «Острозька академія» відбудеться І Всеукраїнський з’їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування 
Рішення про проведення з’їзду було прийнято у лютому на засіданні Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.
Ініціатори переконані – зміни, що відбулися в Україні в останні роки, потребують ґрунтовного аналізу сфери духовно-морального виховання дітей і молоді.
До участі у роботі з’їзду запрошені представники усіх релігійних конфесій, народні депутати України, освітяни та науковці зі всієї України, психологи, соціологи та громадськість.
Учасники З’їзду проаналізують стан духовно-морального виховання у дитсадках, школах та ВНЗ, а також окреслять перспективи викладання предметів духовно-морального спрямування в Україні.
Планується, що у процесі роботи з’їзду учасники напрацюють низку документів. Зокрема, за результатами планують звернутися до керівництва держави, очільників церков, освітян та громадськості з метою подальшого викладання предметів духовно-морального спрямування та виховання патріотизму дітей та молоді.
«Рівненщина має свої здобутки в галузі духовного виховання. Тому нам важливо, що цей захід відбудеться в «Острозькій академії». У закладі діє науково-дослідницька лабораторія християнської етики, психології та педагогіки. Академія щороку випускає 60 вчителів за відповідною спеціальністю. Також наставників цього профілю готує наш інститут післядипломної педагогічної освіти», – зазначила заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко під час засідання оргкомітету.
Контакти Оргкомітету: christian.lab@oa.edu.ua, (067) 104 5737; (067) 503 2005.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
384 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + тринадцять =