middle_49827 червня близько 22 години 30 хвилин 2 рейдові групи лісгоспу заступили на чергування з охорони держлісфонду Новоставського лісництва. Приблизно о 23 годині група, що знаходилась біля с. Мочулки у кв. 44 виявила лісокрадів, які, як потім було встановлено, скоїли незаконну порубку 4 дерев сосни і завантажили їх на підводу. Побачивши лісівників, злочинці розвантажили гужову підводу та втекли через річку у напрямку с. Грем’яче Волинської області. У лісі працівники державної лісової охорони виявили пластмасову каністру з залишками бензину, стрічку для закріплення вантажів (шпангола) та частину металевої конструкції з підводи. Лісівники викликали працівників поліції. Сума збитків становить 30310 грн.
Після втечі невідомих, через короткий проміжок часу на грунтовій дорозі сполученням «Мочулки – Цумань» зі сторони Цуманя були помічені автомобілі, які вже неодноразово потрапляли у поле зору лісової охорони. І вже за кілька годин стало відомо, що працівники державної лісової охорони Суського лісництва поблизу с. Дюксин Костопільського району переслідують ЗІЛ 131 з краденими двома дубами з кв.2 Суського лісництва.
__8
Однак наздоганяти лісокрадів лісівникам заважали дві інші легкові автівки, які влаштували справжні перегони, створюючи аварійні ситуації. За 200 метрів перед в’їздом в с. Деражне злодії відкрили задній борт вантажівки та під час руху почали скидати дубові колоди довжиною біля 1 м на дорогу, аби у такий спосіб позбавитися від речових доказів та перешкодити переслідуванню.
_2_3
Рухаючись в населеному пункті с. Деражне по вул. Івана Гребенюка і аж до с. Скреготівка Волинської області, зловмисники таким чином позбавились від 17 колод загальним об?ємом близько 6 м3 та зникли в напрямку с. Цумань. Сума завданих державі збитків становить 38083 грн.
Повідомляє Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства
1 004 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 2 =