У 2015 році на заходи Програми підтримки молоді спрямували майже 1 мільйон гривень.

Така сума є найбільшою за останні п’ять років. Торік було виділено 570 тисяч гривень, ще раніше – щороку близько семисот тисяч. Про це розповів начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський.

«Завдяки цьому в 2015 році ми відновили проведення конкурсу проектів та програм молодіжних громадських організацій. Фінансову підтримку отримали 12 ідей, спрямованих на підтримку молоді», – зазначивВіталій Ліпський.

Захист творчих робіт під час конкурсу проектів

Також, в рамках Програми було організовано низку заходів, направлених на зміцнення дружніх стосунків з дітьми та молоддю зі Сходу.

«У 2015 році на новорічно-різдвяні свята Рівненщину відвідали діти з Лисичанського багатопрофільного ліцею Луганської області, – розповів начальник у справах молоді та спорту ОДА. – У квітні в рамках проведення патріотичної акції «Великдень зі Сходу на Захід» гостям зі сходу було організовано відвідування рівненського зоопарку. У серпні Рівненщину відвідали вихованці Центру допомоги дітям «Отчий дом» Донецької області. Для гостей були організовані екскурсії до пам’ятних місць. Діти побували в замках міст Дубно та Острог, ознайомилися з Національним університетом «Острозька академія». З приємними враженнями гості повернулися додому».

Діти зі Сходу – у рівненському зоопарку

Великодня програма для гостей зі Сходу

Також у 2015 році облдержадміністрацією спільно з обласною МГО продюсерський центр «Музична сила» організовано обласний фестиваль соціальної реклами, участь у якому взяло близько сотні громадських організацій, студентів та школярів Рівненщини.

Облдержадміністрація надавала підтримку в реалізації програм заходів молодіжних громадських організацій області. Зокрема, реалізовано проекти Мультифестиваль«Студентська республіка-2015» та «Мої мрії» Рівненської обласної МГО «Продюсерський центр – Музична сила», проект «Духовно та соціальна опіка дітей та молоді з особливими потребами» МГО «Православне молодіжне братство свв. мцц. Віри, Надії, Любові та метері їх Софії»,  проект «Оздоровчо – виховна програма «Ковчег» Рівненської обласної МГО «Фонд молодіжних ініціатив «Крила», проекти «Західна ліга сміху» та міжнародний проект «Діалог з гумором заради миру» РОМГО «КВН Рівненщини» та інші.

Під час прес-конференції щодо реалізації проекту «Західна ліга сміху»

Загалом впродовж минулого року на Рівненщині проведено близько 70 молодіжних заходів, зазначив Віталій Ліпський.

Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція “Відповідальність починається з мене”

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині вилучили 23 тонни дизельного пального

Рівненщина готова до ускладнень погоди

НА РІВНЕНЩИНІ ЧОЛОВІК ЗА СМЕРТЬ ОДНОСЕЛЬЧАНИНА ОТРИМАВ П’ЯТЬ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

Жителів Рівненщини запрошують до участі у грантовому конкурсі Посольства Німеччини

У Рівненській ОДА запрацював офіс Уповноваженого з прав людини

Завтра у Рівному презентація виставки «Добровольці»

У Рівному вчилися робити прикраси із лози

19 січня Святе Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Рівненська єпархія УПЦ обурена та переконує, що джерело святої праведної Анни – з водою

У Воскресенському кафедральному соборі міста Рівного відбувся вечір колядок

tomat_green-01

Теґи:
494 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + 16 =