парфуми1

24 червня 2017 року на Рівненщині, в Дубенській виховній колонії Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбувся ХXV фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина». Цьогоріч тематикою фестивалю стало відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.
19429754_1197433333695003_7462017997833818927_n
Естафета фестивалю Дубенська виховна колонія перейняла від Ковельської виховної колонії Волинської області.
Традиційно концертну програму відкрили внесенням Прапору та Гімном України. Як усі великі починання та добрі справи розпочинаються з Божого благословення, митрофорний протоієрей, отець Євгеній благословив усіх присутніх молитвою. У своєму напутньому слові отець Євгеній звернувся до вихованців та їх батьків: “Дорогі діти, хоч доля посилає вам у житті випробування, у вашому серці завжди має жити любов та віра. Перебуваючи у цьому закладі ви маєте можливість переосмислити та переоцінити всі цінності вашого життя”.19511283_1197433580361645_221470964249642693_n
Багатий фестиваль був і на гостей, які завітали аби розділити радість свята разом із персоналом та вихованцями установи. Учасників заходу привітав перший заступник начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Микола Хома. Також, на святі була присутня іноземна делегація представників Окружного інспекторату Тюремної служби Республіка Польща з міста Люблін.
До організації фестивалю долучилася Рівненська обласна профспілкова організація.
У своїх виступах вихованці декламували патріотичні вірші, відтворювали театралізовані сценки подій, які відбувалися на теренах нашої держави, також співали пісні та танцювали. Як розповідає художній керівник Марина Пекарська: “Більшість із учасників концерту свої таланти відкрили саме в установі, інколи проходить не один місяць роботи аби побачити перші позитивні результати – ось тут допомагає їхня впертість та наполегливість у досягненні поставленої мети”. Активно допомагали готувати номери вихованцям установи – шкільна молодь міста Дубно, студенти Дубенського коледжу культури та мистецтв. До виступів засуджених також приєдналися танцювальний колектив «Калинонька».
По завершенню заходу перший заступник начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Микола Хома вручив організаторам та учасникам фестивалю подяки від керівництва ЗМУ МЮ. Окрім того, вихованці Дубенської ВК отримали подарунки – акустичну гітару, електрочайник, спортивний інвентар, солодощі.
Повідомляє Західне міжрегіональне управління з питань виконання кр. покарань/пробації
704 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × один =

НОВИНИ