парфуми

Півторарічного Владислава Кур’ята з Гощі, який отримав численні опіки, повезли спеціальним літком на лікування до США
Нагадаємо хлопчик у квітні під час необережного поводження з вогнем отримав 40% опіків тіла і перебуває у дуже важкому стані.
Йому вже зробили декілька операцій в опіковому відділенні Рівненської обласної лікарні. До здачі необхідної донорської крові долучилися керівництво області, місцеві депутати, рятувальники та небайдужі громадяни.
Проте врятувати життя дитині, в якої 40% опіків шкіри, в Україні досить складно. Надати медичну допомогу погодився лікар бостонської лікарні Shriners Hospital for Children Геннадій Фузайлов. 
Як розповів керівник апарату Рівненської ОДА Олександр Бірюков, лікуватимуть хлопчика в найкращому у світі опіковому центрі у Бостоні. Американські медики робитимуть це безкоштовно.
Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, гроші потрібні були лише на перевезення дитини спеціальним медичним літаком, а це 71 тисяча доларів. До вирішення питання з транспортування Владислава долучились Рівненська ОДА та народний депутат Марія Іонова.
Люди не лишились байдужими ло чужої біди на допомогали хлопчику – ставали донорами крові та переказували кошти. У результаті в максимально короткі терміни були зібрані необхідні кошти та оформленні необхідні документи.
Вчора дитину разом з мамою транспортували літаком у США.
10 810 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 10 =