Сьогодні, з нагоди Дня знань, в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військо-фізичною підготовкою Рівненської обласної ради відбулось свято першого дзвоника. Урочиста мить розпочалась з виносу прапору ліцею, спільного виконання державного гімну та підняття жовто-блакитного стягу за участю 138 вихованців обох курсів навчання.1Першим звернувся до присутніх під час мітингу начальник ліцею Дем’ян Поліщук.
– День знань є хвилюючим для вчителів і їх учнів, особливо першокурсників. Запевняю батьків, що ваші діти обрали гідний шлях та два роки поспіль будуть в надійних руках, де кожен здобуде хороші знання, силу, здоров’я та вірних і надійних друзів.
– Левова частка, майже 80 відсотків наших хлопців – діти учасників бойових дій, Чорнобильців, з багатодітних сімей. За 16 років цей навчальний заклад виховав для Збройних Сил України та інших військових формувань понад 1200 патріотів Вітчизни. Дві сотні з них вже самі є учасниками бойових дій, зокрема на сході України. Ми пишаємося ними, – наголосив Дем’ян Васильвич.
Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх героїв, склали свої голови за незалежність. Поклали квіти до меморіальної дошки випускнику ліцею 2009 року Володимиру Чепелюку який, загинув в АТО виконуючи бойові завдання під Словянськом на початку збройного конфлікту.
         З початком навчання хлопців привітав батько ліцеїста першого курсу полковник Збройних Сил України у відставці-голова місцевої спілки ветеранів Афганістану Володимир Прокопчук.
– Сьогодні у нас велика подія, військова родина поповнилась новими патріотами, майбутніми захисниками свого народу. Ми гордимося і віримо у
Нові здобутки і перспективи справи служінню Вітчизни і охорони її територіальної цілісності й недоторканості.
Наприкінці заходу батьки, рідні та друзі отримали нагоду ще раз привітати першокурсників з Днем знань та сфотографуватися на згадку.
Вже за декілька хвилин у складі підрозділів хлопці прибули на перший урок.
Підлітки уважно та зосереджено слухають вчителя.
Зі слів командира взводу-офіцера вихователя, колишнього військовослужбовця 95 окремої аеромобільної бригади майора Андрія Антонюка тема першого уроку «Україна і Європейський союз» не випадкова. Протягом заняття діти дізналися про міжнародну співпрацю, досягнення Збройних Сил України, та важливість вивчення іноземних мов.
Повідомляє Віктор Шубецреклама реклама

 

1 234 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + шість =