Дільничні інспектори міліції Березнівського РВ, які під час проведення комплексно–профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Самогон», днями навідалися до помешкання 66-річної жительки с.Малинськ. В оселі пенсіонерки правоохоронці виявили та вилучили понад30 літрів самогонної закваски, та майже 5 літрів прозорої рідини з різким запахом самогону, а також апарат для виготовлення сурогату.

Коли до її подвір’я зайшли міліціонери, жінка аж ніяк їм не зраділа. Ще б пак:її застали на гарячому під час процесу самогоноваріння. Як пояснила пенсіонерка вона мала отримати нову порцію самогону, однак працівники міліції їй стали на заваді.

– Закваску, самогон та апарат для його виготовлення, вилучено та знищено в присутності понятих, – розповідає начальник сектору дільничних інспекторів міліції капітан міліції Олександр Климейко. – Жінку притягнено до адміністративної відповідальності за статтею 176 Кодексу про адміністративні правопорушення (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення), за що передбачено покарання у вигляді штрафу.

PM789image001

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

754 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 16 =