page_DSC_2849_w250_h166Більше 20 років на балансі Рівненської АЕС для жителів славного міста-атомників функціонує плавальний басейн. Лише за минулий рік кількість відвідувань сучасного та оновленого плавбасейну РАЕС сягнуло понад 50 тисяч осіб.

Плавальний басейн РАЕС, що у структурі управління соціальних об’єктів електростанції, ще з 1985 року згуртовує плавців різного віку. Тільки за попередній місяць кількість відвідувачів великої ванни склала 1 613 чол., малої – 1 976 чоловік. До сауни навідались 717 чол., а також 2 225 вихованців КДЮСШ відвідали велику ванну. Не говорячи вже про те, що тут постійно проходять різноманітні спортивні спартакіади та змагання. Розвиток плавання у Кузнецовську підтверджує також популярність Міжнародного турніру з плавання на відкритій воді, який щороку проводиться на базі РОК «Біле озеро», збираючи навколо себе безліч прихильників цього виду спорту.

Загалом, кількість відвідувачів щодо послуг плавбасейну за 2015 рік сягнула 52 647 чоловік. Таке число не дивує, адже ще два роки тому басейн повністю оновили, зробивши надсучасний капітальний ремонт. Тоді ж, дві секції плавального басейну отримали зовсім нове обличчя. Загалом мала ванна розміром 6х10 м. вміщає 60 кубометрів води, велика розміром 8,5х25 м. складає 350 кубометрів. Вода до великої та малої ванн подається попередньо очищеною за допомогою електролізних установок знезараження води «Пламя-2», де йде розчеплення соляного розчину на похідну гіпохлориту натрія. Згідно санітарних норм вода у малій ванні змінюється раз на тиждень, у великій – щомісяця. Аналіз води на залишковий хлор береться кожної години та здійснюється власною лабораторією. До того ж проводиться її постійний контроль обласними інстанціями. Температура води великої та малої ванн у зимовий період складає 27оС та 30оС. На сьогодні персонал плавбасейну налічує 25 чоловік, серед яких є інструктори, лаборанти хіманалізу, ремонтний персонал та персонал господарського обслуговування.

Завідувач спортивною спорудою Іван Клець розповідає, що протягом року ціни за послуги плавбасейну не піднімалися, хоч і вартість комунальних послуг за енерго- та водопостачання у країні зростала: «Провівши моніторинг вартості послуг плавальних басейнів регіону та інших міст атомників, ми обрали номінальну кошторисну вартість наших послуг. Економісти вивели таку ціну, щоб басейн не був збитковим».

Відтак відпускна ціна відвідування великої ванни плавбасейну за одну годину на дорослого – 32 гривень, на дитину – 26 гривень. Абонемент на місяць: дорослий – 243 грн., дитячий – 198 грн.; три місяці: дорослий – 691 грн., дитячий – 562 грн.; пів року: для дорослих – 1 306 грн., для дітей – 1 061 грн. Година ж плавання у малій ванні коштує 26 гривень. Дитячий абонемент на місяць – 198 грн., на три місяці – 562 грн., на шість місяців – 1 061 грн. Для любителів гарячого відпочинку, сауна коштуватиме лише 20 гривень за годину. Абонемент на 1, 3 та 6 місяців складатиме відповідно 76, 216 та 408 гривень.

За часи свого існування Рівненська АЕС, на балансі якої утримуються культурні та спортивні об’єкти міста, всебічно сприяє різноманітному активному дозвіллю та пропагуванню здорового способу життя серед жителів регіону.
Повідомляє прес-служба РАЕС

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Акція від Рівненського зоопарку

З нагоди Дня Соборності Президент відзначив мешканців Рівненщини

У Рівному затримали “кабельного” злодія

Пенсіонерку на Рівненщині збив заступника Міністра молоді та спорту України

У Рівному горів гараж

Рівненські фотографи про Ню або чому люди фотографуються голими…

НА РІВНЕНЩИНІ У ДТП ПОСТРАЖДАЛА ПЕНСІОНЕРКА

У РІВНОМУ В ПОЛІ ВИЯВИЛИ МЕРТВУ ДІВЧИНУ (оновлено)

Чим закінчиться справа Думановського – справедливістю чи як завжди…?

ЗА НІЧ У РІВНОМУ ПОШКОДИЛИ ТРИ МЕМОРІАЛЬНИХ ДОШКИ

tomat_green-01

Теґи:     
1 164 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять + 7 =