На Рівненщині презентували проект створення патрульної поліції. Зранку до пункту прийому у нову патрульну поліцію Рівного подали майже 160 анкет. 

«Чим більше буде заявок, тим якісніший буде відбір. Однак оцінкою роботи поліцейських стане довіра мешканців, — наголосив головний патрульний поліції Олександр Фацевич. — У Рівному набиратимуть 200 патрульних та працюватиме 21 екіпаж. А це для вашого міста — чимало».

Участь у відкритті пункту прийому анкет до нової патрульної служби у Рівному взяли також львівські поліцейські, які приїхали підтримати кандидатів та поділитися досвідом. Так, командир 4-ї роти 1-го батальйону патрульної поліції Львова Роман Борисенко зауважив, що робота поліцейського цікава, емоційна, незвична, але водночас непроста. Тому наголосив майбутнім патрульним на тому, що планка професійності має бути високою, адже цього чекають люди.

До заходів із презентації проекту створення патрульної поліції у Рівному також долучився виконуючий обов’язки голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський, який повідомив, що набір до реформованого органу внутрішніх справ триватиме до 27 жовтня 2015 року. А вже починаючи з наступного дня спеціально створена комісія розпочне відбір до нової поліції.

За матеріалами СЗГ УМВС України в Рівненській області

tomat_green-01

673 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 14 =