Вирішувати першочергові проблеми мешканців області – таке завдання ставить перед своєю командою голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков. Тож, аби зрозуміти, на що потрібно звернути увагу, облдержадміністрація замовила спеціальне соціологічне дослідження. Його результати експерти презентували громадськості. 

 «Для нас дуже важливо чути громаду області. Чути про їхні проблеми, про те, з чим вони стикаються та на що влада має звернути увагу першочергово. Саме тому ми вирішили замовити таке соцдослідження. Адже під час особистих прийомів громадян не завжди можна почути об’єктивну думку мешканців області. Тож ми сформували конкурсну комісію, куди увійшли громадськість, науковці та експерти. Вона відібрала Українську асоціацію маркетингу для проведення цього соцдослідження», – розповів голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.

За результатами цього дослідження найбільшими проблемами, над якими має працювати місцева влада – безробіття та погана якість доріг. 39 відсотків опитаних першочерговим завданням вважає проведення реформ саме в медичній галузі. 72 відсотки респондентів вважають рівень корупції в Україні дуже високим і таким, що продовжує рости. Загалом же позитивно зміни в країні оцінюють лише 7 відсотків мешканців області.

«Зрозуміло, що результати цього дослідження далеко невтішні для нас. Але це об’єктивна картина, над покращенням якої нам потрібно працювати. Ми маємо врахувати результати даного дослідження вже при розробці змін до діючих програм обласної адміністрації, а також направити максимум зусиль для вирішення першочергових проблем мешканців області», – резюмував Віталій Чугунніков.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У РІВНОМУ ЗЛОДІЯ ЗАТРИМАЛИ, КОЛИ ВІН ПОВЕРНУВСЯ НА МІСЦЕ СКОЄННЯ ЗЛОЧИНУ

ДЛЯ НОВИХ ПАТРУЛЬНИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ РІВНОГО УЖЕ ФОРМУЮТЬ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ

У Рівному стартував конкурс вагітних “Пузата мама-2016″

РІЧКИ, ЩО ПРОТІКАЮТЬ ЧЕРЕЗ КВАСИЛІВ, МОЖУТЬ СТАТИ ГЛИБШИМИ

У Рівному відбудеться презентація першого в Україні графічного роману за твором Івана Франка

Рівненські борці поїхали до Ірану на міжнародний турнір

Для рівнянок BREVIS презентує програму світових хітів «Романтична колекція»

Перспективи будівництва ПЛ 330 кВ «Луцьк Північна – Тернопільська» обговорять на Рівненщині

У РІВНОМУ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ ПОНАД ПІВТИСЯЧІ ПАТРОНІВ

464 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 12 =