парфуми1

Нині випускники професійних училищ і ліцеїв мають всі шанси досягти успіху в кар’єрі, адже кожен роботодавець зацікавлений у кваліфікованих кадрах.
На Рівненщині кількість учнів в профтехучилищах не зменшується. За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, професійні училища в області оптимізувати не будуть, адже в них зберігається висока наповненість. Середній показник протягом останніх трьох років коливається у позначці 550 учнів, в той час коли по Україні він становить 400.
Загалом на Рівненщині функціонує 23 професійно-технічних навчальних заклади. Серед них: 10 вищих професійних училищ, 8 професійних ліцеїв, 4 ПТНЗ при установах виконання покарань, 1 ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну».
Окрім того, додатково створено 8 навчально-практичних центрів, у яких можна здобути курсову перепідготовку та підвищити кваліфікацію майстрів.
Серед найпоширеніших професій – будівельно-монтажні та ремонтні, громадське харчування, автомобільний транспорт, сільське господарство та сфера обслуговування.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
421 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 3 =