2 червня в Рівному на території спортивного комплексу Головного управління ДСНС у Рівненській області відбулася Спартакіада з пожежно-рятувального спорту серед команд засобів масової інформації Рівненщини, яка була присвячена до Дня журналіста. Участь у спортивному заході взяли 7 колективів обласних телекомпаній, FM-радіостанцій, інтернет-агенцій та друкованих видань. Також, поза конкурсом виступала команда прес-служби рятувальників. Спартакіада проводиться з метою покращення взаємодії Служби порятунку «101″ з журналістами засобів масової інформації, обміну досвідом і професійними навичками в медійній галузі, пропаганди здорового способу життя, а також популяризації професій рятувальника.

????????????????????????????????????

Для журналістів працівники ДСНС підготували програму змагань, що  складалася з чотирьох видів. Під час першого етапу «Рятувальна смуга» працівникам ЗМІ необхідно було пробігти 30 м, піднятися по приставленій драбині у вікно 2-го поверху навчальної вежі, стрибнути на «куб життя» та повернутися до лінії старту. На другому етапі «Порятунок потопаючого» медійники рятували умовного потерпілого на водоймищі за допомогою спецпристрою «Кінець Александрова». На наступному етапі «Влучний пожежний» журналісти в екіпіровці вогнеборця прокладали рукавну лінію від пожежної автоцистерни з подачею води до мішені. І у завершальному етапі «Порятунок з підвалу» працівники мас-медіа в складі ланки газодимозахисників відшукували в темному підземному лабіринті манекен людини і виносили його на свіже повітря. Всі справи виконувалися на час.

????????????????????????????????????

За результатами виступів суддівська бригада Служби порятунку «101» визначила переможця та призерів Спартакіади з пожежно-рятувального спорту серед команд ЗМІ: перше місце завоювала команда телеканалу «Ритм TV», срібними призерами стали журналісти радіо «Рівне. Fm», третю сходинку на п’єдесталі зайняла команда радіо «ТРЕК». Чемпіони отримали грамоти ГУ ДСНС у Рівненській області та кубок Спартакіади, а призери – грамоти ГУ ДСНС та пам’ятні сувенірні подарунки. Крім того, всі учасники змагань були нагородженні порошковими вогнегасниками.

«Даний захід серед журналістів ми організували вперше. Проте, зважаючи на непідробну зацікавленість та приємні емоційні враження учасників змагань, плануємо зробити таку спартакіаду традиційною. Кожен працівників ЗМІ сьогодні отримав реальну можливість спробувати себе у ролі рятувальника та відчути нелегкі професійні умови вогнеборців. Сподіваюся, що отриманий досвід допоможе нашим журналістам у повсякденному житті, як на творчий ниві, так і поза роботою», – зазначив після нагородження начальник ГУ ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук.9k=

За інформацією ГУ ДСНС України у Рівненській області

515 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + три =

НОВИНИ