парфуми1

Звернутися до Кабінету Міністрів України з тим, аби збільшити допомогу по догляду за дитиною з інвалідністю.
Таке рішення прийняли на першому засіданні робочої групи щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Рівненській області.
Нагадаємо, головою облдержадміністрації Олексієм Муляренком було підписано розпорядження щодо створення робочої групи.
Її завданням є напрацювання пропозицій щодо процесу переходу Рівненщини від виховання дітей в інтернатах до перебування їх у сім’ях – деінституціалізації. Він не обмежується лише виведенням дітей із закладів, а передбачає розвиток мережі превентивних і підтримуючих послуг, орієнтованих на задоволення потреб дітей і захист їх прав.
Як переконана співголова робочої групи заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, кошти, які витрачає держава на утримання інтернатних закладів, краще направити в сім’ю – надати адресну допомогу людям, які виховують дитину.
«Розмір допомоги по догляду за дитиною з інвалідністю коливається від 1312 до 3154 гривень та залежить, зокрема, від віку дитини та підгрупи інвалідності. Це невеликі кошти. Аби один з батьків міг доглядати таку дитину сам, варто збільшити цю виплату, щоб не було потреби працювати», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Тож члени робочої групи вирішили звернутися до Кабміну з клопотанням збільшити допомогу по догляду за дитиною з інвалідністю, що буде одним з кроків до реформування системи догляду та виховання дітей.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
638 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 3 =