10 грудня, близько другої години ночі, двоє патрульних помітили чоловіка, який переходив дорогу пішохідним переходом. Перехожий тримався за серце, його хода була хиткою. Правоохоронці вирішили, що ситуація потребує їхнього втручання і не даремно, адже за мить чоловік втратив свідомість, його дихання зупинилося.
Патрульні не розгубилися і поки швидка їхала на місце події , робили чоловіку непрямий масаж серця, а ж доти поки чоловік прийшов до тями. Медики шпиталізували чоловіка до лікарні.
Сьогодні, 12 грудня, під час відеоселекторної наради заступник начальника поліції Рівненщини Сергій Волков вручив відзнаки поліцейським. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.
За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, рішучість та злагодженість дій під час порятунку життя людини сержанту поліції Ігорю Соботюку та капралу поліції Дмитру Конончуку Сергій Волков вручив подяки.
«Це вчинок, гідний працівника поліції, — підкреслив полковник поліції. — Проте справжньою нагородою є вдячність громадян за врятоване ще одне життя, за тяжку та відповідальну працю».
«Служу українському народові», — коротко та достойно відповіли поліцейські.

 

137 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + вісімнадцять =

НОВИНИ