logІнтернет-фестиваль Переможців – це різноманітні інтернет-конкурси, в яких можуть брати участь всі без виключення українці. В конкурсах беруть участь відеофільми тривалістю від 2 до 10 хв. та слайд-шоу об’ємом від 10 до 20 фото. Призи від 2500 до 10000 грн.
“Наразі від Рівненщині учасників немає, будемо раді бачити ваш регіон на нашому фестивалі”,- розповідає голова Оргкомітету Фестивалю Сергій Боронін.
Умови інтернет-конкурсів настільки прості, а можливості настільки великі, що тільки найлінивіший відмовиться від шансу прославитись на всю Україну і при цьому ще й виграти чималий грошовий приз. Теми Фестивалю дуже прості і тому виграти одразу декілька грошових призів мають шанс, усі – незалежно від статі, та виду діяльності.
На Фестивалі Переможців задіяні пять інтернет-конкурсів. Головний приз кожного конкурсу – 10 000 грн. Срібний приз кожного конкурсу – 5 000 грн. Бронзовий приз кожного конкурсу – 2 500 грн. Приз кожної з чотирьох номінацій – 5 000 грн.
Через Фестиваль організатори намагаються надати можливість якомога більшій кількості українців проявити свою особисту ініціативність та креативність у налагодженні відповідного порядку в Україні. Головне завдання Фестивалю Переможців – висвітлення, і тим самим знищення проблем, які принижують Україну. Зокрема, роботи можуть стосуватись безкультур’я водіїв та пішоходів, проблем пияцтва та поганого виховання, сирітства, поведінки тварин, як приклад для наслідування для людей.
Більше про умови можна прочитати на сайті Фестивалю Переможців, – www.morality.com.ua/festival.
“Приєднуйтесь до інтернет-фестивалю, заявки на конкурси приймаються до 31 жовтня 2016 р. Раніше приєднаєтесь, більше виграєте номінацій”, – каже Сергій Боронін. – “Вигравайте кошти для реалізації своїх мрій! Тисячі українців вже приєдналися до Фестивалю Переможців. Тепер чекаємо на Вас. Давайте змінювати Україну разом”.
Організатор Фестивалю благодійний фонд «Духовне Джерело». 
494 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × два =