Представник Рівненської області став кращим у Street WorcOut, змагання з якого відбулися у рамках Всеукраїнського фестивалю «Будь молодим – живи активно». Олександр Томчук, один із трьох рівнян, котрі взяли участь у цьому заході, виявився одним з кращих учасників фестивалю у Вінниці.

35616

Всеукраїнський фестиваль «Будь молодим – живи активно» організовував Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації. До організації події долучилася також громадська організацією «Платформа Розвитку Особистості» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Пройшов захід з 3 по 5 червня у Вінниці.

У фестивалі взяли участь команди з 16 областей України, які спробували свої сили на 11 спортивних локаціях (перетягування канату, командний крок, естафета на рафтах, мегаволейбол, бігове колесо, сумо, командні лижі, вело естафета, американський футбол, «павутина», «біг в шортах» та інше ) та нічному квесті .

35617

Рівненську область представили спортсмени Street WorcOut Владислав Олєйніков та Олександр Томчук, а також начальник відділу у справах молоді управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Наталія Чигир та головний спеціаліст відділу Катерина Михальчук.

З трьох повпредів Рівненщини один – Олександр Томчук – здобув перемогу у змаганнях зі Street WorcOut.

35619

Довідка. Street workout – (укр. «Вуличне тренування») – це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі.

Основним заняттям на турніку є підтягування. Людина яка займається воркаутом називається не інакше як воркаутер, термін — турнікмен, який часто вживають у засобах масової інформації не зовсім правильний.

Є ще один вид такого тренування, який називається ґетто тренування (англ. Ghetto workout), він призначений на силове навантаження, в той час як Street workout поєднує в собі техніку і силу.

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

498 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 16 =

НОВИНИ